Предлог за Брак

Дискусија во 'Канта' започната од oven17, 20 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. oven17

  oven17 Активен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Молам ако може некој да ми помогне во врска за горе наведениот наслов, ја имам идејата и замислата, но сепак ми треба уште една добра порака која сакам да ја напишам со кој би оставил добар впечаток сакам да биде се совршено..... !!!!!! Однапред ви благодарам!!!!...
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.955
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.