Предлог за шијачка на фустан

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Viiiiip, 25 април 2010.

 1. scaci

  scaci Нов член

  Се зачлени на:
  19 септември 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Moze i mene brojce ili kontakt nekakov za Viki Dracevo