1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Предлог нокти

Дискусија во 'Канта' започната од ivy531, 31 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ivy531

  ivy531 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2013
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  10
  Дајте некој предлог за нокти, сакам да си ги правам... давајте фотографии поздрав :P
   
 2. Maroon5

  Maroon5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  1.068
  Допаѓања:
  937
  На Irrepleceable и ivy531 им се допаѓа ова.
 3. rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  863
  Допаѓања:
  3.858
  Пол:
  Женски
  На ivy531 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Irrepleceable

  Irrepleceable Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  1.061
  Допаѓања:
  1.357
  Има посебна тема за ова што го бараш,повели

  http://forum.femina.mk/telo/idei-za-lakiranje-preku-sliki-t10170/?hilit=%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%B8%20%D0%B7%D0%B0%20%D0%BB%D0%B0%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%9A%D0%B5

  ;)
   
  На ivy531 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Irrepleceable

  Irrepleceable Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  1.061
  Допаѓања:
  1.357
  На rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr и ivy531 им се допаѓа ова.
 6. ivy531

  ivy531 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2013
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  10
  Тоа ми требаше thankss :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.