1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Предлог филм?

Дискусија во 'Канта' започната од Girl999, 9 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Girl999

  Girl999 Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Ајде кажетеми некој убав филм. Може да е некоја љубовна драма, или пак страшна комедија.
  ПОздраввв :rofl:
   
 2. donna.17

  donna.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  1.718
  Допаѓања:
  5.012
  Пол:
  Женски
 3. Lady97

  Lady97 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2011
  Пораки:
  1.172
  Допаѓања:
  524
  ;)
   

  Прикачени фајлови:

 4. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.443
  Допаѓања:
  5.859
  Сaкaм филм, вo кoј женaтa сo свoјaтa кoмуникaцијa и гoвoр нa телo ги oсвoјувa мoмците, филм вo кoј интелигенцијaтa нa женaтa е нaд мaжoт, нештo кaкo успевa некoјa женa дa зaведе мaж.


  Предлoг? :wasntme:
   
 5. NOVAVON

  NOVAVON Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2016
  Пораки:
  313
  Допаѓања:
  441
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. NOVAVON

  NOVAVON Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2016
  Пораки:
  313
  Допаѓања:
  441
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.