Предложете ми имиња за моите желчиња

Дискусија во 'Дом' започната од Peace.Love.Happiness, 21 јануари 2010.

 1. feminamk

  feminamk Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  19
  Рини и Најти
  некако прекрасно ми звучат..така се викаа моите рипки.:D
   
 2. al4e

  al4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2011
  Пораки:
  88
  Допаѓања:
  11
  микеланџело и леонардо :D :D :D :D :D :D
   
 3. fierce

  fierce Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2010
  Пораки:
  239
  Допаѓања:
  178
  Моето желче се викаше Greeny :)


  RIP Greeny ;(
   
 4. Dayse

  Dayse Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2011
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  133
  Пол:
  Женски
  Колку се слатки.. :)
   
 5. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.636
  Имав едно Мартин се викаше. Тие пред него немаа име.
  И стварно немам некоја идеја за име на желка... Тие нема да се свртат ако ги викаш на име.. :^)
   
 6. lovelife

  lovelife Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  526
  Допаѓања:
  1.719
  Едното брзи можеш да го викаш...а другото...:D ahaha
   
 7. Lallly

  Lallly Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  133
  Допаѓања:
  33
  мојто водно желче се вика Марсупиламид- малку долго али по кеф ми беше
   
 8. lusi17

  lusi17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2011
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  142
  Пол:
  Женски
  Да ве прашам пред 3 дена најдовме желче ама е многу мало очите ги отвори денес со што треба да се храни ако некој знае ???
   
 9. lattie

  lattie Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Женски
  Хипо и Чипо хах сите мое домашни миленичиња без разлика машко женско ги добиваат овие имиња :rofl:
   
 10. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  840
  Жељко и Ена
  Жељо и Синка
  Сник и Рини..