Предложете ресторан/рибник за еднодневна екскурзија

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од flowergarden, 18 септември 2013.

 1. TutiFuti

  TutiFuti Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  2.997
  Допаѓања:
  29.628
  Пол:
  Женски
  Гиновци за очи е да број 1 но за храна во споредба со Воденица 3 и Летна градина Облаче неможе ни најмалку да се спореди.
   
 2. Sara9509

  Sara9509 Нов член

  Се зачлени на:
  30 јули 2017
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  lebedovo ezero novo selo srtumica,smolarski vodopadi smolare restorant atlantis preubaviiiiiii nemam zborovi
   
  На Mr.Lover му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Orchidea

  Orchidea Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2017
  Пораки:
  291
  Допаѓања:
  497
  Пол:
  Женски
  Во близина на Битола?
   
 4. pharmacy

  pharmacy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2013
  Пораки:
  217
  Допаѓања:
  345
  Пол:
  Женски
  Да ми препорачате некое место за посета за утре (23,10) надвор од скопје каде што ќе има нешто отворено за посета сакаме со маж ми и ќерка ми да прошетаме
   
 5. maki95

  maki95 Активен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  ресторан Белојшки Бисер во село Беловиште Тетовско. На преубава локација, во природа покрај река, храната преубава, а цените ниски. Во околинта има и водопади кои вреди да се посетат.
   
 6. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  5.310
  Допаѓања:
  118.303
  Пол:
  Женски
 7. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.811
  Допаѓања:
  2.102
  Гиновци порано беше добра храната, лоша услугата. Е сега е обратно!
   
 8. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.863
  Допаѓања:
  7.735
  Извор Манастирец - Македонски брод
   
 9. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.514
  Допаѓања:
  30.336
  Пол:
  Женски
  Рибник Оморани - Велешко.
   
  На peperutka87 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Dragana96

  Dragana96 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  202
  Допаѓања:
  20
  Извор Манастирец во Македонски Брод?
  Го има ли некој посетено,искуство?!
   
 11. KidA

  KidA Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 април 2014
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  847
  Дали некој може да ми каже кој од рибниците: Оморани или Нежилово изгледа поудобен за со мало а активно дете (1 год.) - да има каде да трчка, и плус да не мора да го пазиш цело време дека ќе пропадне во некоја вода :)). И каде е подобра рибата? :)
   
 12. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.211
  Пол:
  Машки
  Елит во Богданци е супер рибник и ефтин.
   
 13. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.276
  Допаѓања:
  20.600
  Пол:
  Женски
  Вруток-La terrazza.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.
 14. alf

  alf Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2012
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  50
  Пол:
  Машки
  Рибни ресторани има насекаде низ Македонија, ама најубава риба ( според мене) има во Дојран. Во кој ресторан да отидете ќе јадете вкусно припремена риба како што знаат да ја направат само дојранчани. Ресторани - Фук-Так, Нота, Казабланка и др. Каде да влезете нема да згрешите и нема да зажалите.
   
  На eliesaab му/ѝ се допаѓа ова.
 15. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  2.601
  Допаѓања:
  12.472
  Пол:
  Женски
  Како е во Парк Гиновци?
  Некои скорешни доживувања?