1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Предложете филм!

Дискусија во 'Канта' започната од M.Chocolate, 30 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. M.Chocolate

  M.Chocolate Активен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  14
  Секој кој предложува филм треба да има вакви податоци за филмот.
  На пример јас го предложувам филмот...
  Име на филмот и година на издавање: Friends with Benefits (2011)
  Категорија: Комедија/Романса
  И линк од imdb: http://www.imdb.com/title/tt1632708/
  Ако има некоја ваква слична тема слободно избришете ја оваа. :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.