1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Предлози за нови игри

Дискусија во 'Канта' започната од Lella, 18 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.936
  Допаѓања:
  26.849
  Пол:
  Женски
  Решив да отворам ваква тема, гледам ја има и по други форуми... Бидејќи често се отвараат некои дупли и глупави игри, би требало да има тема каде што предлозите ќе се разгледуваат, и ако е убава играта ќе се отвори...

  Но! :!: Мора да има почитување на авторските права, сакам да кажам, дека ако некој има идеја и ја напише тука, играта веднаш да не ја отвара некој друг... Туку да каже дека му се допаѓа играта и дека може да се отвори! :)

  Поздрав... :*
   
 2. gentle.girl

  gentle.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  507
  Допаѓања:
  202
  јас незнаев дека има вакви правила и пред некоја ден отворив игра :|
  се извинувам!!
  од сега кје ги почитувам правилата :D
   
 3. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.936
  Допаѓања:
  26.849
  Пол:
  Женски
  па не мора да пишуваш тука! Ако сакаш да прашаш дали ќе им се допадне на другите ќе пишеш, ако не - не мора! :)
   
 4. stojanovskata

  stojanovskata Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  121
  па вака јас сакам да отворам игра која ќе се состои од тоа што ќе каземе една омилена серија и во истот коментар ке треба да ставиме слики од глуците,кратка содрзина и видеа ииии што мислите?
  уствари да не е подобро да ја ставм во темата серии и филмови :D ..што мислите?
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.111
  Допаѓања:
  56.344
  Пол:
  Женски
  ^Има такви теми во филм и тв за омилените серии.
  Нема потреба од темава, кој сака нека си отвори тема во игрите, ако не треба да постои или е дупла ќе биде префрлена во канта. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.