1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Предлози за цвеќари за декорација

Дискусија во 'Свадба' започната од Scorpio87, 10 јуни 2018.

 1. Scorpio87

  Scorpio87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2016
  Пораки:
  331
  Допаѓања:
  318
  Пол:
  Женски
  Бидејќи ништо конкретно и поново не најдов, би ве замолила тие што имате предлози за цвеќари, можеби поранешни невести, да ме советувате околу тоа колку ве чинела декорацијата за свадба?