Предлози и идеи за сајтот

Дискусија во 'За форумот' започната од bilkata, 17 март 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.589
  Допаѓања:
  124.694
  Не си ја разбрала либералноста :)
  Либералните не (мора да значи дека) се 'плескаат' наоколу.
  Ама знам 'конзервативни' кои и тоа како..

  Баш вчера и завчера пишував на +- 40 за тој... 'конзервативниот'.. последен пример :)
   
  На Gosh, galapce, poenta и 6 други им се допаѓа ова.
 2. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  11.960
  Допаѓања:
  159.684
  Пол:
  Женски
  Епа добро, значи никој не те навредил со ваква терминологија, јер како либерална никој не (би) те окарактеризирал според мислењата, и следи дека напразно се буниш :) Од друг аспект подобро да не ти го коментирам постов, сама си знаеш, голема си :)
   
  На Gosh, CameliaMiller, theowndemon и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.468
  Допаѓања:
  129.941
  Пол:
  Женски
  Либерализмот е далеку од она што ти мислиш дека е, а секако не е скокање во кревет кога било со кого било. Либерализмот е прифаќање на различностите, без предрасуди. А конзервативците ми се најголеми лицемери, многупати се докажало во вистинскиот живот.
   
  На Gosh, CameliaMiller, galapce и 17 други им се допаѓа ова.
 4. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.486
  Допаѓања:
  33.681
  Пол:
  Женски
  Како за конзервативно општество, премногу сте либерални ;)
   
  На Gosh, CameliaMiller, Feminka22 и 5 други им се допаѓа ова.
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.785
  Допаѓања:
  46.535
  Пол:
  Женски
  Ќе ја отворам темата Прашање за форумот подоцна, каде што ќе се поставуваат прашања во склоп на насловот на темата, оваа доста забега. Отворете тема ако сакате да дискутирате поопширно за темата начната во погорните постови.
   
  На ku4ence му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.