1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Предности и слабости при студирање во САД

Дискусија во 'Образование' започната од verica94, 22 октомври 2012.

 1. verica94

  verica94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Женски
  кој има искуство или сака да сподели информација нека пише , итно ми е :(