1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пред и потоа...

Дискусија во 'Канта' започната од girl.23, 26 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. girl.23

  girl.23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2011
  Пораки:
  2.129
  Допаѓања:
  1.798
  Може да објавуваме разни слики од трансформации на изгледот за пред и потоа, како и со совети да си помогнуваме меѓу нас, околу некои промени на изгледот. :) (Може да се прикажуваат слики превземени од интернет, како и наши слики)
  Вклучени се секакви промени, облека, фризура, тело, итн. :)

  Сликите се во споилер:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG](Фотошоп)
  [​IMG] (Фотошоп)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.790
  Допаѓања:
  65.498
  Пол:
  Женски
  А пред што? Пред фотошоп, липосукција, шминка..?
  Башка не е убаво да се ставаат во една тема сопствени слики и слики од нет, лесно може збрка да се направи, да се кажува дека се нечии сликите, а да се од нет, па после да биде ама од нет се, јас не реков дека се мои и сл.
  Убаво би било да се разграничи на почеток, ако има интерес за ваква тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.