Преку телефон или во четири очи?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Unfaithful18, 4 август 2010.

 1. Ikickabebusce

  Ikickabebusce Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2018
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  3.142
  Пол:
  Женски
  Во четири очи.. Боље е :)
   
 2. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  3.617
  Допаѓања:
  20.419
  Пол:
  Женски
  Зависи од ситуацијата, битно е да се каже она што се мисли, во секој случај е подобро во четири очи, но некогаш ситуацијата налага телефонски.
   
 3. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  8.723
  Допаѓања:
  99.029
  Пол:
  Женски
  Сакам и преферирам лично т.е во 4 очи.