Премногу е влакнест "долу"

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од bubica5, 2 февруари 2013.

 1. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.881
  @ЈеленаЏиш Сега насмевката на аватарот доби нова смисла :D
   
 2. Stariot

  Stariot Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2012
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  105
  Пол:
  Машки
  Многу незгодна тема, како и да свртиш секогаш машките се проблем. Само машките со помалку хормони поминуваат, се друго на "Жилет". Хм...:sweat:
   
  На LoneWolfGuy му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Херкул

  Херкул Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2015
  Пораки:
  332
  Допаѓања:
  1.275
  Пол:
  Машки
  Имаше еден виц: Каде има плавуша црни влакна?
  - Меѓу заби :)

  Ја редовно си се средувам доле и ич не ме мрзи, туку уживам во тоа. Можда некоја овде ќе пише дека сака влакнест, демек тоа е прав муж а у, ама факт е дека иако на мнозинството не им смета, сепак повеќе преферираат средени. Сепак и похигиенски е.
  А ако некој му требаат влакна доле или под мишки за да биде муж, ебати мушкоста.
   
  На ku4ence, FallenAngell, littleflower и 14 други им се допаѓа ова.
 4. my heart cry

  my heart cry Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  125
  Пол:
  Женски
  Леле изнасмеав си се на темава па и на овој виц последниот, хаха абе во ред си е машкото да е средено, али да не оди во крајности и нозе и веги и незнам што уште не, па да ти е срам да ставиш нога и рака до него хахахахх :D за доле штознам нормално ми е природно за машки, али ако е премногу, може до некој умерен степен да ублажи хаха :D :D
   
  На a.c.k.a, Sesil, Summerlover и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  831
  Допаѓања:
  2.414
  Пол:
  Женски
  Сакас да кажеш поминуаат само мажи со помалку тестотстерон т.е повеке естроген, тоа се оние мажи кои ги нарекуваат педе*астични само затоа што имаат повеке естроген во себе и се женствени на некој начин а мегу другото имаат помалку влакна.
   
  Последна измена: 18 јуни 2016
  На Kurosawa и LoneWolfGuy им се допаѓа ова.
 6. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.881
  @Strumka22 Пред да пишете било што, барем малку размислувајте. Mожеби некоја се наоѓа во последната напишана реченица. И што сега треба да направи една жена која се соочува со тој проблем? Како сами да си бирале. Мислам, па дајте, малку осет не е на одмет.
   
  На КикиМаус му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  831
  Допаѓања:
  2.414
  Пол:
  Женски
  Ете го избришав тој спорен дел и се извинувам доколку некого навредив со таа моја не промислена реченица.
   
  На Summerlover му/ѝ се допаѓа ова.
 8. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  4.672
  Допаѓања:
  73.983
  Пол:
  Женски
  Зошто во сите теми само те караат луѓево, само те цитираат и нешто им сметаш? Во која тема да влезам, ти веќе ко ураган си поминала и си се испокарала со сите :lol: Трол си? Брцкало? Или таков ти е карактерот да одиш контра на сите? :?:
   
  На ku4ence, littleflower, bubi75 и 3 други им се допаѓа ова.
 9. bubi75

  bubi75 Активен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2017
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  104
  Пол:
  Машки
  Mene mi izgleda Strumka saka da dokaze deka nie mazite treba da se drzime do teorijata deka sme postanati od majmuni i nikigas da ne stavame dric. Strumke ne se raboti za pomalku testosteron tuku se ranoti za sredenost na maskoto stvorenje. Dali ti bi legnala so nekoj koj 40 god. na primer ne stavil bric, odnosno masinka malku da gi skrati vlaknata, ili bi legnala so istiot toj obrasten od vegi, vrat so mov, gradi 10 sm. kosa, za dolu da ne pravime muabet. So eden zbor sosmrden. Dali bi se opustila so takov tip koj spored tebe ima mnogu testosteron. Neka mi izvinat site takvi koi pripagaat na maskiot soj.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Stariot

  Stariot Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2012
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  105
  Пол:
  Машки
  izvineto ti e
   
  На КикиМаус му/ѝ се допаѓа ова.
 11. filip4

  filip4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2016
  Пораки:
  326
  Допаѓања:
  3.667
  Пол:
  Машки
  Taa kosa na gradite ne treba brichenje,toa e ljubovno perniche :!:
  Sepak ima osobi koi sakaat toa perniche da go skubaat :D
  Koga ce vidish ima nekoi nameni :D
   
 12. bubi75

  bubi75 Активен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2017
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  104
  Пол:
  Машки
  Филипе не се работи за бричење и да бидеш скроз како геј. Туку се работи да бидеш среден, а не како мајмун. Можеби некој женски сакаат и такви обрастени тоа е нивна одлука. Али сепак треба машкото да се потсреди. Да личи на маш, а не на мајмун.

  Стари се прифака извинувањето.
   
  Последна измена од модератор: 30 јануари 2018
  На filip4 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Catnight

  Catnight Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2016
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  690
  Не го тупи, кога веќе можеш да му го фанеш, можеш и да му кажеш најнормално дека ти сметаат тие влакненца таму „доле“ мислам дека нема толку сељачки да испадне па да се наљути, сепак хигиена е тоа.
   
  На bubi75 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. magic.girl

  magic.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2014
  Пораки:
  524
  Допаѓања:
  183
  Пол:
  Женски
  За вас, машккте едно прашање, ви смета ли ако девојката има одраснати влакна?
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Hristov

  Hristov Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  573
  Пол:
  Машки
  Хммм... ами поубаво е ако е тасма ! :D
   
 16. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.380
  Пол:
  Машки
  moze i nekoja forma da se napravi tamu dole,da ne bide zanikade:puke:
   
  На GrevMk му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Miss.A.

  Miss.A. Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2017
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  2.282
  Пол:
  Женски
  Каква форма? :^) Иницијали од името на партнерот? :angel:
   
 18. medena123

  medena123 Активен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2017
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Женски
  Кога ке се опуштиш со него за некое време можда тоа нема да ти биде проблем. Мене на почетокот ми беше на некој начин, ама не знаев како да му кажам. Се каравме за нешто трето, и си пререков дека јас се средувам и никад не сум му дошла несредена, пари болка и време трошам за депилации а он неможе еден жилет да удри. И со тек на време си се научи.
   
  На Ivana2018 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.380
  Пол:
  Машки
  Pa da , ne mora inicijali na partnerot , moze nesto pokreativno. Na primer: VmRo
   
  На Desi1991k, sparklie, Luminary и 8 други им се допаѓа ова.
 20. Јаневски

  Јаневски Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2015
  Пораки:
  891
  Допаѓања:
  1.828
  Пол:
  Машки
  Мислам дека научниот поим е прчовина.
   
  На Tetrapak и Matotheja им се допаѓа ова.