1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Премногу мал пенис

Дискусија во 'Секс' започната од 4blueo0, 1 ноември 2019.

 1. 4blueo0

  4blueo0 Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2019
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  193
  Здраво на сите! Накратко да раскажам,, имам дечко со кој сум заедно неколку месеци, го сакам премногу и ми е преубаво со него, но има еден проблем.. Уште после првиот месец почнавме да имаме сексуални односи, но неговиот пенис е многу мал и тенок, така што јас не чувствувам воопшто ништо. Знае многу да ме напали, имаме жешки предигри и се тоа, но ете откако ќе ми го стави буквално не чувствувам ништо, како ништо да нема во мене, па посебно понекогаш кога ќе сум повеќе влажна и кондомот што нормално е лигав, значи воопшто воопшто ништо не осеќам.
  Дали би можеле да ми помогнете, можеби знаете некое чаре, некои поинакви пози и тактики или што знам јас.. Навистина би ви била многу благодарна. :)
   
  На Feminka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Anon

  Anon Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  830
  Допаѓања:
  1.789
  Пол:
  Машки
  Батали го.


  [​IMG]
   
  На Korija, Flower.D, Јаневски и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.190
  Допаѓања:
  70.222
  Пол:
  Женски
  Да де, само така, нека се носат тие со мали, не заслужуваат женска крај себе. |(
   
  На melnicanecot, sj *O*, Keanu_R.Wick и 17 други им се допаѓа ова.
 4. Anon

  Anon Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  830
  Допаѓања:
  1.789
  Пол:
  Машки
  Хахаха... Што рече? Заслужуваат? Хахаха....
  Љубов не се заслужува. Љубов се освојува.
   
  На Korija и Flower.D им се допаѓа ова.
 5. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.190
  Допаѓања:
  70.222
  Пол:
  Женски
  Како се освојува љубов?
   
  На candy.cane му/ѝ се допаѓа ова.
 6. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.783
  Допаѓања:
  10.897
  Пол:
  Женски
  Човече ова што сега го зборуваш нема ама баш никаква врска со текот на овој разговор

  Очигледно не разликува секс од љубов...
   
  Последна измена од модератор: 2 ноември 2019
  На Keanu_R.Wick, Youknow, Milobebence и 4 други им се допаѓа ова.
 7. Anon

  Anon Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  830
  Допаѓања:
  1.789
  Пол:
  Машки
  Не можам сега реферат да ти пишувам. Не сакам да влагам во дебата. Битно работите не одат по заслуга.

  Мал к.. е маана. Ако можеш да преминеш преку тоа супер, ако не чао.
   
  На Korija му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.190
  Допаѓања:
  70.222
  Пол:
  Женски
  Не одат работите по заслуга, ама заслугата не е големината на тоа во гаќи. Ова дека викаш батали го, затоа кажувам. Не е одма тоа решение.
   
  На Keanu_R.Wick, candy.cane и SummerGirl им се допаѓа ова.
 9. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.777
  Допаѓања:
  25.456
  Пол:
  Женски
  Џабе објаснуваш. Нема да разбере.
   
  На Keanu_R.Wick, Mantub и candy.cane им се допаѓа ова.
 10. 4blueo0

  4blueo0 Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2019
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  193
  Не ми е потребен совет за тоа дали заслужил за да сум со него, заслужил и тоа премногу, потребен ми е совет во врска со сексот, дали постои некој начин да уживам и јас? :) Навистина се надевам дека некоја би знаела некој начин.
   
  На sj *O*, Youknow, WildMk и 2 други им се допаѓа ова.
 11. Sunset Flower

  Sunset Flower Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2019
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  155

  Во ред е тоа да ти пречи, но запрашај се сакаш да бидеш со него и покрај тоа? Ако сакаш тогаш ти е битен, треба убаво да размислиш дали ќе го ставиш сексот на прво место или љубовта што викаш дека ја имаш. Сексот е само дополнување на љубовта и дел од тој процес. Секако дека треба да ти биде убаво, решение за зголемување на пенисот не постои природно, мислам дека треба малку настрана во мислите да ја отргнеш "големината" на пенисот и да почнеш додека имате односи да мислиш на тоа само како да свр..ш може да вклучи и прсти, има и некои играчки на кои што можеш да го наведеш дека би сакала да ги испробате тоа мислам би го решило проблемот позз
   
  На sj *O*, Keanu_R.Wick, Martka и 2 други им се допаѓа ова.
 12. 4blueo0

  4blueo0 Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2019
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  193
  Сакам да бидам со него и покрај тоа, секако дека ми е тој на прво место. Пробува секако да ме задоволи, и со прсти, и со триење клиторично ама ете нормално дека сакам да најдам начин да уживам при пенетрација.. Дури и многу неубаво се осеќам при тој чин што не чувствувам буквално ништо и ете со самото тоа ни него не му е толку возбудливо..
   
  На sj *O*, WildMk и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 13. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  17.706
  Допаѓања:
  222.258
  Пол:
  Женски
  Не се запрашувај нишо. Нема филозофии у секс. Мало куре ќе си нае соодветно вагинче.
  Твоето не е очигледно.
  Не се мучи за џабе зашо за да соетиш нешо ти треба да си барут и тоа ќе трае 20 секунди. Ајт
   
  На Korija, Brinetka, jasbi и 13 други им се допаѓа ова.
 14. Justicija

  Justicija Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  5.481
  Допаѓања:
  18.517
  Пол:
  Женски
  Јас не би трошела време на мал пенис :smoke:
   
  На Korija, Šaim-se, Flower.D и 7 други им се допаѓа ова.
 15. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  88.168
  И ти се мачиш и тој секој момент се повеќе се фрустира....
  ќе глумите нормалност одредено време
   
  На Brinetka, Herrera, Yeeah и 6 други им се допаѓа ова.
 16. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  17.706
  Допаѓања:
  222.258
  Пол:
  Женски
  Он јадниот се чуди дали е унутра :D
   
  На Korija, NEA, angela.kostova и 4 други им се допаѓа ова.
 17. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  88.168
  абе не му е лесно и него...ама и девојчево не треба да се измачува
   
  На Brinetka, Yeeah и Feminka22 им се допаѓа ова.
 18. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  17.706
  Допаѓања:
  222.258
  Пол:
  Женски
  Абе.. Чим она не го осеќа под дифолт и он не ја осеќа.
  Не знам зашо се лажат децата.
   
  На Gosh, fana, Feminka22 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  88.168
  да... ако е влажна, ни он не ја осеќа, нормално е тоа...
  затоа реков дека двајцата се мачат
   
  На LiliBoz му/ѝ се допаѓа ова.
 20. 4blueo0

  4blueo0 Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2019
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  193
  Да ми беше целта да си направите муабет, темата ќе ја сместев во кафе - муабети. Ептен е смешно тоа што некој има мал пенис, ама уште посмешно е тоа што некој има мал мозок. :)
  Не сум до толку површна да оставам човек кој ми е најголема поддршка само заради големината на неговиот пенис. Само прашав дали некој знае некаков начин да уживам и јас, ако имате соодветен одговор коментирајте, ако не ќе ве молам коментарите и исмевањата задржете си ги за себе. :)
   
  На glupsumjbg, wildone, *Снегулка* и 66 други им се допаѓа ова.