Премногу мал пенис

Дискусија во 'Секс' започната од 4blueo0, 1 ноември 2019.

 1. candy.cane

  candy.cane Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2017
  Пораки:
  1.151
  Допаѓања:
  5.969
  Пол:
  Женски
  @Dark_Lady997 најдобро да си бидеш сама и да имаш само партнери за секс. Не ти треба врска тебе очигледно.
  Додека пак темава е за врска со дечко со мал пенис, што не претставува проблем во целокупниот однос помеѓу партнерите туку само во сексот.
   
  На Mantub, Feminka22, SummerGirl и 6 други им се допаѓа ова.
 2. Poyraz Karayel

  Poyraz Karayel Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2018
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  338
  Пол:
  Машки
  Он знае дека му е мал?
   
  На ane.bella и Bozica1980 им се допаѓа ова.
 3. Dark_Lady997

  Dark_Lady997 Активен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2019
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  Па дечко ми и го сакам и имаме секс, убава врска имаме. Ама ако нешто не штима во сексот, секако ќе прекинам.
   
 4. candy.cane

  candy.cane Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2017
  Пораки:
  1.151
  Допаѓања:
  5.969
  Пол:
  Женски
  Епа извини, ама не го сакаш. Убаво ти е во врската само.
   
  На sj *O*, Amellie13 и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 5. Brunebrune

  Brunebrune Активен член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2019
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  И јад исто имам искуство со помал пенис но верувајте дека во првата партија ме доведе дури до 2 пати да свршам и преубаво ми било не можам ни да опишам... Така да од тогаш верувам во тоа
  '' НЕ Е БИТНА ГОЛЕМИНАТА ТУКУ ТЕХНИКАТА''
   
  На SummerGirl, sj *O*, Hellobeautiful и 5 други им се допаѓа ова.
 6. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.892
  Допаѓања:
  3.606
  Пол:
  Машки
  Убаво и е во врската поради неговито qr и ништо друго. :D
   
  На Feminka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Dark_Lady997

  Dark_Lady997 Активен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2019
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  Абе ајде
  Како процени дека не го сакам?
   
 8. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  3.186
  Допаѓања:
  21.074
  Па по логикава ниедна од овде не го сака дечкото.
   
  На sj *O* и Keanu_R.Wick им се допаѓа ова.
 9. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.630
  Допаѓања:
  135.195
  Јас имам мал пенис.. и многу ми е криво..:(
  Не можам да пенетрирам со него, иначе, сите партал ќе ве напраев
   
  На crimson, nightingale, VoodooGirl и 16 други им се допаѓа ова.
 10. candy.cane

  candy.cane Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2017
  Пораки:
  1.151
  Допаѓања:
  5.969
  Пол:
  Женски
  Танче, членката убедува дека го сака а при прва пречка во секс ќе му прекине. Другите се изјаснаа дека не би ни започнале врска во којашто сексот е лош, а не дека ако во еден период се влоши дека ќе прекинат.
   
 11. Poyraz Karayel

  Poyraz Karayel Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2018
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  338
  Пол:
  Машки
  Од кај ќе знаат дека сексот е лош ако не започнат врска?
   
 12. candy.cane

  candy.cane Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2017
  Пораки:
  1.151
  Допаѓања:
  5.969
  Пол:
  Женски
  Ехее колку врски почнале после секс.
  Инаку сакав да кажам дека многу не би сакале да продолжат врска ако на почетокот пред да настапат чувства и се останато, ако сексот е ко што треба или ако алатот е мал.
   
  На Роберт 7 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. me again

  me again Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2018
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  253
  Пол:
  Машки
  Eh toj mal penis koj bese spomnat na pocetok od temata da znaese da cita, sigurno od maka ke porasnese...
  Kako i da e, po se izgleda se e do vkusot ili do moznostite na licnostite, edni vrskite gi odrzuvame so kvaliteten seks i kvaliteten alat, drugi se naslonuvame na kvalitetno spodelena ljubov bez obrnuvanje vnimanie na alatot...no sudir na interesi pomegu ovie 2 strani sekogas ke ima.
   
  На SummerGirl и Роберт 7 им се допаѓа ова.
 14. Волшебникот

  Волшебникот Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2018
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  466
  Пол:
  Машки
  Мал мал ама техничар :D Ако е мал оти мал е ако е голем оти голем ќе болело ова она абе ич не ви се погајџа :lol: Просечна и стандарна големина на машкиот полов орган е 13-14цм според истражувањата. Секс без љубов нее секс. . Ама не чини па и да биди "премал" од стандардната големина пр. 9-10цм. Плус Кога ќе ви го стави некој од топлото тестисите и к*рот се шират т.е се зголемуваат пошто секое тело на топло се шири. Најбитно е да има ЉУБОВ меѓу партнерите а не колкав к*р има или колкај цицки, г*з, вагина..
   
  Последна измена: 12 ноември 2019
  На sj *O*, Adorabela, piksooki и 2 други им се допаѓа ова.
 15. Diamant

  Diamant Активен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2019
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Машки
  Sigurno imas malo kure pa vaka pisuvash. Hahahahah
   
 16. Волшебникот

  Волшебникот Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2018
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  466
  Пол:
  Машки
  А ти сигурно си го пробал па кажуваш искуства. Јас зборувам множина за целокупната машка популација, не кој каков има туку како вели науката, истражувањата. И земи едуцирај се, имаш сега интернет. "Мал мал ама техничар" - не го пишав за поединец/и него ли за цела популација.
  Дополнително: http://zase.mk/koja-e-prosechnata-golemina-na-mashkiot-polov-organ/
   
  Последна измена: 12 ноември 2019
  На Billy Idol, sj *O*, Adorabela и 2 други им се допаѓа ова.
 17. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.630
  Допаѓања:
  135.195
  Шо е смешно?
  Тебе колкав ти е?
   
  На cresa-jagoda, Billy Idol, sj *O* и 7 други им се допаѓа ова.
 18. Diamant

  Diamant Активен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2019
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Машки
  Ne sum go merel u posledno vreme
   
 19. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.210
  Пол:
  Машки
  Чекаш да ти запре со растење па да го измериш а факер?
   
  На cresa-jagoda, Billy Idol, Lunadeeztac и 3 други им се допаѓа ова.
 20. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.630
  Допаѓања:
  135.195
  да бе... треба да го мериш.
  Од око се гледа.
  Клај слика, јас ќе ти кажам колкав ти е.
   
  На LadyLollypop, cresa-jagoda, Billy Idol и 7 други им се допаѓа ова.