Премногу мал пенис

Дискусија во 'Секс' започната од 4blueo0, 1 ноември 2019.

 1. Волшебникот

  Волшебникот Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2018
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  467
  Пол:
  Машки
  Не вреди да му објаснуваш на деца кои не се пораснати во умот. Јас му кажувам за цела машка популација, шо викаат анализите, доктори и специјалисти тој вика Мал тие шо пишуваш така.. Тоday kids..
   
  На Adorabela, SummerGirl и sj *O* им се допаѓа ова.
 2. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.458
  Не се објаснувај...
  Колкав ти е? :)
   
  На Stark, Different7, Billy Idol и 5 други им се допаѓа ова.
 3. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.515
  Допаѓања:
  140.919
  Пол:
  Женски
  :rofl:
   
  На Billy Idol, ЕденЧлен и WildMk им се допаѓа ова.
 4. Diamant

  Diamant Активен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2019
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Машки
  Od blisku ili od daleku da go slikam
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.211
  Пол:
  Машки
  16-17
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 6. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.458
  Од кај сакаш сликај го, ќе ти кажам.
   
  На crimson, cresa-jagoda, ЕденЧлен и 4 други им се допаѓа ова.
 7. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.211
  Пол:
  Машки
  Со селфи стап, големината не знае за далечина.
   
  На cresa-jagoda, sj *O*, Роберт 7 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.458
  Абе се замарте со глупости.

  Теоретски, г-точката на жените е на околу 8 см од влезот на вагината.
  А тие со 8цм и помали, се ретки... Рестото, сте исфрустрирани, оти општеството ве тоари со стандарди кои се нереални.
  Исто како и на жените што им прави... за изглед, однесување итн итн..

  Олабајте се, сексајте се со ќеф и не мислете на ништо што ви одвлекува внимание :inlove:
   
  На Milobebence, cresa-jagoda, Martka и 10 други им се допаѓа ова.
 9. Волшебникот

  Волшебникот Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2018
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  467
  Пол:
  Машки
  Ќе ти ќажам: Од нормалната големина пишана погогоре и во линкот - ПЛУС толку и толку. :lol:(facepalm)
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Shalitra

  Shalitra Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2018
  Пораки:
  279
  Допаѓања:
  1.199
  Пол:
  Женски
  сериозно темава уште функционира??
   
  На DAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 11. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.458
  Оти да не функционира?
  Една од најболните точки на машката популација е баш ова: Колкав им е.
   
  На Marina*F, Kimberly11, cresa-jagoda и 12 други им се допаѓа ова.
 12. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.108
  Пол:
  Женски
  Се молат останатите господа да се изјаснат во темава со колкава голема стојат на располагање и можат да понудат, за да можеме ние дамите на раат да се одлучиме кој да не оплоди.
  Фала лепо.
   
  На Billy Idol, KateKane, SugarHoney и 4 други им се допаѓа ова.
 13. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.211
  Пол:
  Машки
  6-7 :(
   
  На Роберт 7 и WildMk им се допаѓа ова.
 14. Anon

  Anon Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  830
  Допаѓања:
  1.775
  Пол:
  Машки
  Толку ми е голем што за Halloween си го префрлив преку рамо и бев бензинска пумпа.
   
  На LadyLollypop, sj *O*, Shalitra и 2 други им се допаѓа ова.
 15. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.458
  блазе си ти...
  Неупотреблив имаш :D
   
  На LadyLollypop, Billy Idol, SummerGirl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.108
  Пол:
  Женски
  Златен знаеме за тебе, се изјасни преку 20 пати во темава. ;)
   
  На Keanu_R.Wick, SummerGirl и WildMk им се допаѓа ова.
 17. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.122
  Допаѓања:
  23.564
  Пол:
  Женски
  Тууууууу. Ќе те чкртнам од списокот. :D

  А што правиме со оние што имаат преголеми? :rofl:
   
  На Herrera, Keanu_R.Wick и WildMk им се допаѓа ова.
 18. Anon

  Anon Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  830
  Допаѓања:
  1.775
  Пол:
  Машки
  Не е точно. Имам вкупно 5 максимум мислења на темава.
   
 19. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.108
  Пол:
  Женски
  Грешка си нешто. :D
   
  На DAngel, SummerGirl и WildMk им се допаѓа ова.
 20. me again

  me again Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2018
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  253
  Пол:
  Машки
  Se bese vo red i losi i dobri komentAri za mali i golemi alati...ama sega so pobaruvackata na goleminski broj ni dadovte opsta trevoga...hihihi...