Премногу мал пенис

Дискусија во 'Секс' започната од 4blueo0, 1 ноември 2019.

 1. me again

  me again Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2018
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  253
  Пол:
  Машки
  Ili mozebi ke treba da se otvori i nova tema, .....WILD...ili...VOODO.... bidejki od vas potekna idejata....taman ke napravite i popis na maskite na sajtov....na Zaev ne mu uspea popisot vo MK... ama tuka bi trebalo da upali..:nod::nod:(poolparty)
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.210
  Пол:
  Машки
  Тие ќе имаат шанси оти тие се д факерз 8)
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.210
  Пол:
  Машки
  Не сум, толку имам.
   
 4. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.702
  Допаѓања:
  135.840
  како да не биле д факрс.
  Замисли некој да ти шиба нешто, шо не ти го собира и те боли...
  Па ќе те трие само со главчето, а рестото, в рака ќе си го држи... малтретирање
   
  На emiliana, Keanu_R.Wick и dayla им се допаѓа ова.
 5. Xxx007

  Xxx007 Активен член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2019
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  10
  Ima pumpi za rast na penis i gell titan
   
 6. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  3.799
  Допаѓања:
  63.768
  Пол:
  Машки
  За убаво да заврши денот :D

  76681260_2704216856308069_6494443103666044928_o.jpg
   
  На piksooki, nena2010 и Billy Idol им се допаѓа ова.
 7. Kel'Thuzad

  Kel'Thuzad Активен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2019
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Машки
  На ЕденЧлен му/ѝ се допаѓа ова.
 8. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  3.799
  Допаѓања:
  63.768
  Пол:
  Машки
  Незнам јас тоа,не сум од тука ;)
   
  На piksooki и Kel'Thuzad им се допаѓа ова.
 9. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  703
  Допаѓања:
  7.502

  Пример, овој колку цм ти се гледа дека е ? Вака од око ? :?:

  [​IMG]  П.С. Сликава е рандом од интернет, но ме интересираше чисто да видам како од око ја мерите големината.


  Ако ме прочита маж ми што коментирам на форумот :lol: , поарно да си траам :$
   
  На buba4e89, cresa-jagoda, makedon81 и 2 други им се допаѓа ова.
 10. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.702
  Допаѓања:
  135.840
  15cm преку сила.
  Ако му ја проценвам асолно висината на чоекот.
   
  На Kimberly11 и Herrera им се допаѓа ова.
 11. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.474
  Допаѓања:
  131.256
  Пол:
  Женски
  12:devil:
   
  На italiangirl11, Nigredo Odor, Herrera и 2 други им се допаѓа ова.
 12. smb asr

  smb asr Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  583
  Допаѓања:
  9.521
  Само мене ми делува како 7цм :?::?:
   
  На dayla, najjacha, Nigredo Odor и 5 други им се допаѓа ова.
 13. Justicija

  Justicija Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  3.176
  Допаѓања:
  12.666
  Пол:
  Женски
  Олкав имаше бивши ми и му беше 8 см он и мали мадиња имаше али ај
   
  На Šaim-se, cresa-jagoda и WildMk им се допаѓа ова.
 14. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.702
  Допаѓања:
  135.840
  ааа сите го замислувате дека е висок 165..
  Јас му дадов 185 см :rofl:
   
  На Biljarkata му/ѝ се допаѓа ова.
 15. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.605
  Допаѓања:
  46.387
  Пол:
  Машки
  Висок е, види го ко стап е.
  А пемпелето, 13 сантима:wasntme:
   
  На cresa-jagoda, LiliBoz и WildMk им се допаѓа ова.
 16. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.702
  Допаѓања:
  135.840
  Ај мајката!
  Сега се изнервирав.
  Нема шанси јас да грешам. :makeup:

  :rofl::rofl:
   
  На Biljarkata, Mantub и makedon81 им се допаѓа ова.
 17. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.897
  Допаѓања:
  3.632
  Пол:
  Машки
  До кај 13тина сантими најоптимистички. :D
   
 18. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.964
  Допаѓања:
  23.128
  Пол:
  Женски
  Големина 7-8. Таман за една штикла. Јас само на толкави можам да одам. :rofl:
   
  На thequeen95, H.VAGA, felisitas и 5 други им се допаѓа ова.
 19. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  3.221
  Допаѓања:
  21.272
  Да бе, 2 сантима е|(
  Ко кур да не сте виделе со центиметриве.
   
  На kikin му/ѝ се допаѓа ова.
 20. ane.bella

  ane.bella Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  2.075
  Допаѓања:
  16.307
  Пол:
  Женски
  Не повеќе од 10см :|

  @Tan4ence кажи бројка, според тебе колку см е?
   
  На H.VAGA, cresa-jagoda и Asparagus им се допаѓа ова.