1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Премногу мал пенис

Дискусија во 'Секс' започната од 4blueo0, 1 ноември 2019.

  1. Dentina

    Dentina Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 февруари 2011
    Пораки:
    3.400
    Допаѓања:
    35.974
    Мене вброи ме во " сакам поголем":rofl:. Таков си зедов:devil:
     
    На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
  2. WildMk

    WildMk Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 април 2018
    Пораки:
    37.714
    Допаѓања:
    283.182
    Не, не, не..
    Колку сантими се доволни, за да не мрчите?
    То ми беше прашањето.
    'Големи', 'мали', се субјективни поими некогаш :D
     
    На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Dentina

    Dentina Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 февруари 2011
    Пораки:
    3.400
    Допаѓања:
    35.974
    Директно во лице никад нема да мрчам:x не дека сум дволична туку што е поентата да му речеш " мал ти е". Не знам еве ти фалиш 13 цм. Јас би мрчела во себе. Ама па...не сум ги пробала твоите 13:D па не сум 100% сигурна за мрчењето.
    Ај нека биде од 16 до 19-20 некоја зона на уживање за мене..не верувам дека другите ќе кажат:emo:
     
    На Rebecca_R, naturallmess и WildMk им се допаѓа ова.
  4. WildMk

    WildMk Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 април 2018
    Пораки:
    37.714
    Допаѓања:
    283.182
    16, ми е кнап. :D
    Натаму, боли :worried:
     
  5. Dentina

    Dentina Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 февруари 2011
    Пораки:
    3.400
    Допаѓања:
    35.974
    Мала ти е:D:D шо да ти праам. :u::u:
     
    На candy.cane и WildMk им се допаѓа ова.
  6. WildMk

    WildMk Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 април 2018
    Пораки:
    37.714
    Допаѓања:
    283.182
    Плитка :!:
    :rofl::rofl::rofl:
     
    На Dentina му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Feminka22

    Feminka22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 декември 2014
    Пораки:
    14.126
    Допаѓања:
    43.689
    Пол:
    Женски
    Батали го.
    Чувај го како другар ако можеш :wasntme:
    Не знам како да се усреќиш со 7цм
    еве да е..
    сум била во слична ситуација иначе и многу поглупа уствари (facepalm)
    Се гледав со едно дете (се лапавме неколку пати ама се чатавме многу).И сеа дечково стварно лош збор не можам да кажам, сладок, паметен фин спрема мене, добро воспитан и коректен, муабет имаме еве и ден денес, амаа :!: една маана.
    При разменување додири еднаш малце се зажустри :$ видов едно мало нешто кое буквално ги сруши сите коцки во мојата глава..
    Тоа беше пред околу година дена, и среќа пошто не е од Скопје се видовме тек летоска и ме викаше кај него дома ама ниеднаш не отидов бидејќи знаев накаде ќе затера работата и не можам да му кажам ,,неќам мал ти е” ..Мене ми е глупо ко прво и го мафтав цело лето со изговори..:sweat:
    И еве ми дојде сега у Ск да студира ама стриктно на friendzone сме.
    А многу ми дојде криво тогаш, убаво момче паметен културен се што ме воодушевува и оп :o
    И уште една ситуација имав слична ама тогаш од шок :o само си ги собрав работите и си отидов..
     
    На Rebecca_R и Dentina им се допаѓа ова.
  8. Dentina

    Dentina Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 февруари 2011
    Пораки:
    3.400
    Допаѓања:
    35.974
    Леллелле:D не ти се смеам тебр, се смеам СО ТЕБЕ. Како, како побогу си замина?:D Без 3 збора, онака, само ај чао????
     
    На buba4e89, Rebecca_R и Feminka22 им се допаѓа ова.
  9. Feminka22

    Feminka22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 декември 2014
    Пораки:
    14.126
    Допаѓања:
    43.689
    Пол:
    Женски
    Па малце се запрепастив кога осетив ( на рака среќа :rofl:) а што е најтрагично батето е 2 на 2 набилдан и натокмен тоа па уште потрагично.
    Му реков ај ќе идам ја ќе ме чека другаркава, ќе се видиме другпат.И тој друг пат еве веќе 6-7 месеци никако да дојде..
    Ми пишува уште, дури и праша зашто сум избегавала да искочиме :rofl: :whew: Е ај што да му кажам?
    Лажам ко дете некое ,,болна” ,,добиено” ,,договорена”..
    А многу е маче не знаеш..преубав е и секси глас има и градба..ама црвче си е црвче.
    Убавината и добриот карактер нема да ми ја задоволат потребата :emo: :lol:
     
    На Rebecca_R и Dentina им се допаѓа ова.
  10. nightingale

    nightingale Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 октомври 2012
    Пораки:
    350
    Допаѓања:
    2.774
    Пол:
    Женски
    Ова ти што го мафташ него место да расчистиш многу повеќе збори за твојот карактер отколку за неговиот пенис.
     
    На NoLimit, Frosty!, Bibliophile и 25 други им се допаѓа ова.
  11. Feminka22

    Feminka22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 декември 2014
    Пораки:
    14.126
    Допаѓања:
    43.689
    Пол:
    Женски
    A како да постапам?
    Одам со најдругарски однос спрема него, одбегавам такви теми за разговор, ми прија многу како другар, и да искочам би пиела кафе само со него.
    Ама он не ме гледа уште така, плус ако директно го friendzonnam можам да го изгубам скроз и да се навреди.
    А со тоа што го ,,мафтам” се надевам дека ќе му текне да не ме вика цело време (кога ќе сме во ист град нормално) да искочиме, да не ми ѕвони секогаш кога ќе е пијан и у 5 саатот сабајле.
    Полесно ми е да го мафтам, него да му кажам зашто уопште не би искочила со него..
     
    Последна измена: 3 ноември 2019
    На Rebecca_R и Dentina им се допаѓа ова.
  12. 4blueo0

    4blueo0 Активен член

    Се зачлени на:
    1 ноември 2019
    Пораки:
    17
    Допаѓања:
    193
    Не можам да се изначудам на тоа дека постоеле жени на кои потребата им е главното нешто во врската и како што гледам општо во животот. Ете и тоа го видов.
    Да го баталам и да го чувам како другар? Човекот кој ми покажа што е љубов и среќа, кој ми го разубави животот? Само затоа што има мал пенис? Колку површни мислења, стварно за неверување.
    Не, не сум животно и можам да си ја контролирам потребата, доаѓа и исчезнува. Ме задоволува на други начини, не останувам незадоволена не се плашете. И не ми е битен пенисот за да се УСРЕЌАМ, среќна сум со неговиот карактер, еве смејте се колку сакате.
     
    На *Снегулка*, Bibliophile, candy.cane и 29 други им се допаѓа ова.
  13. nightingale

    nightingale Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 октомври 2012
    Пораки:
    350
    Допаѓања:
    2.774
    Пол:
    Женски
    Ќе му кажеш дека не се гледаш со него во врска. Не мора да му набројуваш листа од причини. А тоа идење на кафе ко со другар избриши си го. Ако едниот има чувства некакви не иде.
     
    На Bibliophile, Martka, Peperutce1115 и 2 други им се допаѓа ова.
  14. Feminka22

    Feminka22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 декември 2014
    Пораки:
    14.126
    Допаѓања:
    43.689
    Пол:
    Женски
    Епа срцка да ти ја подарел целата среќа немаше да бараш помош овде како да се задоволиш со 5-7цм пенис, туку ќе си беше среќна и исполнета, а љубовта и среќата ќе ти ја згаснеа сексуалната жед |(
    Да не ти бил пенисот битен и величината немаше ко прво посебна тема да отвориш само поради тоа, немаше да бараш ЧАРЕ и совети за после да збориш како сме биле ние површни..
    За тебе може сум површна ама за себе не сум, карактерот и љубовта не можат да ги задоволат сите потреби.
    @nightingale ама поентата е што буквално ние лани летото месец дена искачавме ова она (не у врска, лабаво онака).Си отидов у Ск продолживме најдругарски муабет и летово уште на почеток на сезона се погаѓаме на иста журка ( со разл друштва) и седам надвор пушам цигара со другарка, ми доаѓа ѓон направен и ме слапува од нигде никаде :!: :@
    Башка 20 има, не е дека има некои чувства он за мене ама изгледа уште ми го има меракот и е решен да ме ,,легне”.
    А многу супер дете е вака :wasntme:
    Нема везе батали.
     
    На PinkGirl*, Rebecca_R и Dentina им се допаѓа ова.
  15. Dentina

    Dentina Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 февруари 2011
    Пораки:
    3.400
    Допаѓања:
    35.974
    Де бре девојче, убаво за тебе.
    Како скокате кога ќе се најдете погодени како игла некој да ви брца у нога.
    Ни јас не би оставила особа да и е тоа единствена мана . Никој не е совршен. Ама не го плукај туѓиот избор.
    А животни технички сме сите, ваљда знаеш еволуција како одела.
    Е во еволуција, алфата бил водач.
    Сега сме ние пософистицирани и нели не трчаме сите по алфа мажјак ама не значи дека ако 7 цм ми е мал дека сум површна и заведена од нагони.
    Јас еве најдов љубов и среќа и со двоцифрен број. Значи постои тоа.
    Многу сте напнати, мајке ми....
    Цела среќа ти ја пожелувам. Јас ништо не губам.
     
    На happygirl, candy.cane, Asparagus и 4 други им се допаѓа ова.
  16. 4blueo0

    4blueo0 Активен член

    Се зачлени на:
    1 ноември 2019
    Пораки:
    17
    Допаѓања:
    193
    Среќна и исполнета си сум јас со него, не се секирај за мене те молам. Нормално дека сакам да откријам некој начин за да уживам при чинот на пенетрација, и тоа не значи дека ми е битен пенисот туку баш напротив, го прифаќам таков каков што е и сакам со него да ми е убаво. Ако не може, не може тоа е тоа, ќе се задоволувам на други начини, не ми е тоа најбитното нешто во животов како вас.
    Јас па будала да прашам тука, мислев девојки се сите и имаат разбирање, па може и ќе најдам некои со слично искуство. Не знаев дека сте биле како моиве комшивки што едвај чекаат некоја ваква тема за да се изнасмеат и изналафат, штета за вас, ете баталувајте ги тие со мали секогаш и фаќајте си некои со големи што ќе ве задоволат, мене оставете ме да живеам "незадоволена", само не жалете ме аман.
    Некој одстрана ви се смее на одговориве.
     
    На cresa-jagoda и Tan4ence им се допаѓа ова.
  17. Feminka22

    Feminka22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 декември 2014
    Пораки:
    14.126
    Допаѓања:
    43.689
    Пол:
    Женски
    Супер, наоѓај си ти цел живот начини ние ,,површните” од прва ќе си уживаме.
    И да ти кажам право во недела сабајле ама баш не ми е гајле за тебе и за половиот орган на дечко ти за да се секирам нели.
    Со среќа во потрагата по задоволство и имај си убав ден.
     
    На PinkGirl*, Anon и Alisa22 им се допаѓа ова.
  18. Stark

    Stark Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јуни 2013
    Пораки:
    4.737
    Допаѓања:
    15.248
    Пол:
    Машки

    Ти си дволична малце, не мислиш? :D
     
    На Lunadeeztac му/ѝ се допаѓа ова.
  19. theowndemon

    theowndemon crazy cat lady Член на тимот

    Се зачлени на:
    17 септември 2013
    Пораки:
    12.594
    Допаѓања:
    155.795
    Пол:
    Женски
    @4blueo0 доби одлични совети, перница, одредени пози, играчки. Сепак мене ми беше мило колку се труди околу тебе и мислам дека се гледа колку ти го сакаш. Ете обидувајте се према советите, можи ќе се потрефи. Останатото, дали би раскинала или не ради ова е на тебе. Крај краева не бараше ти помош за то. Се најдобро! Отвори на редит на теми за совети, ќе те земат сериозно ама мислам дека во граници на советите кои ги доби тука од тие кои сериозно ти одговорија ќе бидат и одговорите таму. Сепак обиди се!

    ------------
    Бар од темава и ми стана јасно зошто овие со мали се фрустрирани. Оти ни шанса не им давате. Отворете редит колку има со успешни врски и сексуален живот, а со мали се.
     
    На *Снегулка*, candy.cane, Lolipop23 и 20 други им се допаѓа ова.
  20. WildMk

    WildMk Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 април 2018
    Пораки:
    37.714
    Допаѓања:
    283.182
    Мит! :!: