1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Премногу ме притиска

Дискусија во 'Канта' започната од asm, 30 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. asm

  asm Активен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  женски јас сум нова и имам еден проблем..
  малку е смешен проблемов али многу ми е тешко.. :(
  се фатив со еден идевме прилично малку ама многу ми значи...причина за нашето раскинување беше тоа што цело време ме притискаше да имаме секс..јас не сакав бидејки не сум спремна за тоа...тој притискаше викаше дека ако сакам да имам со него долга врска да му дадам ова она...неможев се спротиставив..и ми раскина..премногу ми значи незнам што да правам...совет? ;(
   
 2. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.037
  Мислењево треба да оди во Секс
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Јас па прво си помислив дека форумов ја притиска :D
   
 4. asm

  asm Активен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  нова сум незнаев каде се извинувам :)
   
 5. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.037
  Можело малку да пребараш низ форумов
  Мислам дека темава треба да биде заклучена а мислењево преместено :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.