1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Премногу секс?

Дискусија во 'Секс' започната од akvarium, 1 септември 2016.

?

Колку пати месечно имате секс?

 1. 0-3

 2. 4-8

 3. 8-15

Можеш да ги видиш резултатите само откако ќе гласаш.
 1. akvarium

  akvarium Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2014
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  124
  Mojot soprug postojano bara seks,zemav zapisuvav vodev evidencija 6 meseci, kolku pati imame i izleze imame 12-15 pati vo mesecot, a toj misli deka imame premalce, trebalo sekoj den po 2 pati da imame, primetuvam deka masturbira nasabajle pred rabota, i navecer pred spienje, isto gleda mnogu pornografija, i ne saka predigra, saka seks bez predigra, a jas toa ne go mozam, sakam predigra za da se podgotvam za seks,

  ps da ne ima nekoj vakov "problem" kako mojot?

  i sto mislite kolku seks e premnogu seks? a kolku e dovolno seks? :)
   
  На gjoker4e, SunnyGirl2, kater4e и 2 други им се допаѓа ова.
 2. lans

  lans Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  152
  Пол:
  Машки
  pobitno e kolku pati vo tie 12-15 mesecno ti dozivuvas orgazam? posle kje vidime dali e premnogu ili premalku
   
  На supertoasty, joy1, akvarium и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. akvarium

  akvarium Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2014
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  124
  Jas sekoj pat, ne deka se falam ama i jas sakam seks, samo sto ova e preterano, sekoj den bas i ne mozam, bar preku eden den ;)
   
  На BoyL, the drummer и Petar80 им се допаѓа ова.
 4. Anon

  Anon Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  830
  Допаѓања:
  1.788
  Пол:
  Машки
  Па 15 пати месечно Е секој втор ден.
   
  На LudaJakimovska, ванилала, Згодно Момче и 6 други им се допаѓа ова.
 5. akvarium

  akvarium Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2014
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  124
  DA tolku mozam, no toj saka SEKOJ den, i se zali deka imame malku seks?!? drugite imale sekoj den po 2 pati, taka mu se cini, mu vikam ne e realno sekoj den.....
   
  На BoyL и Petar80 им се допаѓа ова.
 6. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.576
  Допаѓања:
  45.002
  Пол:
  Машки
  Јас мислам дека ти нереално се бламираш и глумиш нешто, и сакаш да се истакне демек колку е мажти загреан надарен и попален по тебе, а всушност си јадна со еднаш месечно и 32 пати посакување а тој не те рецка. Извини на директност ама се пррфорсира објаснувајќи се
   
  На efkabebka, piksooki, tigrica92 и 24 други им се допаѓа ова.
 7. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.829
  Пол:
  Женски
  Комшике ти ли си ? Кажи ми само викањето секој втор ден ќе ти биде простено :)
  Сериозно имам комшии секој ден имаат. Ај што имаат убаво, ама не мора сите да знаеме (facepalm)
   
  На Писана, LudaJakimovska, Doozy и 12 други им се допаѓа ова.
 8. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.084
  Допаѓања:
  165.895
  Пол:
  Женски
  Што жена си, што не можеш 2 пати дневно:D
  Треба 4 пати дневно, сабајле, пред ручек, по ручек и пред спиење:lol:
   
  На efkabebka, beauty007, Згодно Момче и 23 други им се допаѓа ова.
 9. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.576
  Допаѓања:
  45.002
  Пол:
  Машки
  И уште еднаш анал и орал за
  помалку да збори и да ...,
  аматие не и ги броиме:doh:(facepalm)
   
  На Abeja, fallenangel, Outlook и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. makedonkamak

  makedonkamak Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.991
  Пол:
  Женски
  Sto e tolku strasno sekoj den da se ima sex? Mnogu normalno mi e toa.
  Od mnogu sex ne boli glava Aj sega statistiki, brojki, knigi, evidencii, amante lugje. Opustete se, sexot e obostrano zadovolstvo.
   
  Последна измена: 1 септември 2016
  На efkabebka, tigrica92, LICEN-LONDON и 10 други им се допаѓа ова.
 11. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.829
  Пол:
  Женски
  Сопругот и е зависен од секс, не гледам друга причина за да сака секој ден.
   
  На SunnyGirl2, Lotus-14, Dust и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  7.102
  Пол:
  Машки

  на вас комшиите да не ви е мака што вие не може да имате секој ден..па ви пречи викањето :P
   
  На Sesil, fallenangel и akvarium им се допаѓа ова.
 13. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.569
  Допаѓања:
  31.121
  Пол:
  Женски
  Имај срека додека сопругот сака и ти притиска за секс...
  Лошо е ако почне да несака.
  Тогаш немој во друга тема да те видиме...
   
  На efkabebka, Trxmx, LICEN-LONDON и 15 други им се допаѓа ова.
 14. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.829
  Пол:
  Женски
  Сигурно дека ќе ми пречи, да ме разбуди некој од спиење зошто премногу гласно вика. Нема смисла. Од денес ќе им тропам по цевки, нека се научат на ред кога живеат во зграда :)
   
  На allann, Tanjamm, fallenangel и 2 други им се допаѓа ова.
 15. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  7.102
  Пол:
  Машки

  лошо ќе работиш...грев е тоа да вознемируваш некого додека има секс :D
   
  На ♣ Alba Viduam ♣, makedonkamak и akvarium им се допаѓа ова.
 16. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.829
  Пол:
  Женски
  Лошо е на сред сесија да не можеш да спиеш како што треба заради неодговорни луѓе :)
   
  На allann, kjukli, fallenangel и 2 други им се допаѓа ова.
 17. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  7.102
  Пол:
  Машки

  крива е сесијата...не се криви људите што се сексаат и викаат..:D
   
 18. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.372
  Пол:
  Женски
  Штом ти бара толку барем знаеш нема швалерки :lol: Е ако престане да ти бара, мисли му ја....
   
  На buba4e89, kjukli, Zeynep и 3 други им се допаѓа ова.
 19. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  4.891
  Допаѓања:
  46.779
  Пол:
  Женски
  Биди среќна штом ти бара, штом не оди по швалерки :)
   
  На kjukli и akvarium им се допаѓа ова.
 20. akvarium

  akvarium Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2014
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  124
  Ne znam koja e poentata da glumam na forum kaj sto nikoj ne me poznava, i nikogo ne poznavam, nitu pa imam namera. samo bez nervozi :)
   
  На Priroden и Petar80 им се допаѓа ова.