1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Премногу срамежлив

Дискусија во 'Канта' започната од Supergirl145, 23 октомври 2010.

 1. Supergirl145

  Supergirl145 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Значи се гледам со едно дете .. веќе една недела! Се е убаво , се е океј ама тој е премногу срамежлив! Постојано јас му се пуштам.. а тој стално ми збори дека е многу срамежлив!! Дајте ми некој совет што да правам ? Се плаши од мене , не ме сака или што може да е тоа ? :( :envy:
   
 2. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  486
  Премногу Срамежлив

  Па прашај го? Можеби не сака да е со тебе или ако е малечок па се уште незнае да го направи тоа!
   
 3. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  ако не знаеш како да реагираш во такви ситуации и ако не сакаш секогаш ти да си прва најубаво ке ти биде да го оставиш.. јас имав таква врска и веднаш ја прекинав затоа што тој беше многу срамежлив и целата работа беше оставена на мене а тоа воопшто не ми се допаѓаше.