Пренди

Дискусија во 'Канта' започната од SunnyGirl2, 19 март 2013.

 1. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.631
  Допаѓања:
  5.347
  Сте купувале ли во пренди... Колку сте задоволини?
  Сега има се на пола цена-120 ден.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.015
  Допаѓања:
  48.098
  Пол:
  Женски