Преплавени со емоции

Дискусија во 'Канта' започната од MaceMacee, 15 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MaceMacee

  MaceMacee Активен член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2014
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  6
  искажување на ваши емоции, неостварени љубови итн. некои статуси и друго се што сакате на едно место! поздрав!
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.828
  Допаѓања:
  53.835
  Пол:
  Женски
  Има веќе доволно такви теми како СДК, На срце ми лежи...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.