1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Препознавање крадец

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од LadyR, 7 ноември 2017.

 1. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  2.438
  Здраво. Пред два дена е извршена кражба кај мене од соба во студентски. Крадецот е убаво фатен на неколку камери и полицијата ги зеде снимките. Е сега, дали знаете како оди процедурава? Како ќе го препознаат од камера?
   
 2. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  2.964
  Допаѓања:
  10.763
  Пол:
  Женски
  Тебе ќе те направат крив денес.
  Крадецот ако има добри врски нема нит да го чепнат.
  Ова во 2017 е пишано, што се деси?