Препорачајте добар трилер

Дискусија во 'Канта' започната од BlackSwan3, 21 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BlackSwan3

  BlackSwan3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Ама така некој по заплеткан и интересен
   
 2. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.872
 3. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084
  [mod-dupla:2gkm2oq5][/mod-dupla:2gkm2oq5]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.