1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Препорачајте интересна серија со кратка рецензија

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Sonce, 8 ноември 2009.

 1. Sonce

  Sonce Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2009
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  17
  Препорачајте ми некоја серија. Ги обожавам, само немам идеја која да ја гледам наредно :D
  Еве некои од моите омилени. Ако нема што да правите во слободното време гледајте ги. Нема да зажалите!! ;)

  Prison Break
  Criminal Minds
  According to Jim
   
  На Agrona, CIA и KremBanan4e им се допаѓа ова.
 2. milena-21

  milena-21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2009
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  5
  Re: Препорачајте ми серија

  Lost е супер серија.... само не знам зошто не е многу популарна во Македонија :roll: не знам дали ќе ти се допадне... сега сум во очекување на новата сезона :|
   
 3. emka

  emka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2009
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  12
  Re: Препорачајте ми серија

  Gossip girl е закооон :P ;)
   
  На mileystar, Sarah123, B.Waldorf и 5 други им се допаѓа ова.
 4. irena

  irena Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2009
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  26
  Re: Препорачајте интересна серија

  Ако сакате комедии How I Met Your Mother е супер. Слична е на Friends. За да тепаш време :lol:
   
  На mileystar, M.Chocolate, dolly.doll и 2 други им се допаѓа ова.
 5. eli13

  eli13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2009
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  5
  Re: Препорачајте интересна серија

  и јас сум за gossip girl :) многу интересна серија. секој вторник ја спуштам најновата епизода и уживам. ;)
   
  На mileystar, B.Waldorf, M.Chocolate и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. emka

  emka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2009
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  12
  Re: Препорачајте интересна серија

  eli13 од каде ја симнуваш? јас ги земам од mininova.
   
 7. eli13

  eli13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2009
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  5
  Re: Препорачајте интересна серија

  јас ги симнувам од 0.arenabg.com. тоа е бугарски сајт за торенти и многу брзо се симнуваат.
   
 8. Sonce

  Sonce Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2009
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  17
  Re: Препорачајте интересна серија

  Супер How I Met Your Mother ја има на zamunda.net јас од таму спуштам има се на неа. Во моментот ја земам и почнувам :lol:
  Фала многу за препораките. ;)
   
 9. Mireto

  Mireto Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2009
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  21
  South Park е закон ако сакате да се посмејте :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 10. milena-21

  milena-21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2009
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  5
  Re: Препорачајте интересна серија

  South Park ми беа многу интересни во почетокот ама сега мислам дека се исцрпија и има мн глупи епизоди
   
 11. Zore

  Zore Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2009
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  Re: Препорачајте интересна серија

  На овој сајт ги има сите серии и стари и нови сезони www.cucirca.com
  А јас ја обожавам Grey's anatomy...
   
  На iloveyou29, acvamarin и eki4k2 им се допаѓа ова.
 12. Dijana

  Dijana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2009
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  96
  Пол:
  Женски
  Re: Препорачајте интересна серија

  Сега го разгледував сајтот. Многу е добар. Фала Zore и јас сега почнувам да ја гледам Grey's Anatomy. Се надевам дека е слична како House ;)
   
 13. Dona

  Dona Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  19
  ako si po paranormalni raboti, gledaj ja Supernatural,mnogu e interesna i mene mi e omilena :D a i voedno True Blood epten epten mi se svigja... simnati mi se od www.isohunt.com
   
  На d.Darla му/ѝ се допаѓа ова.
 14. paola

  paola Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  dirty sexy money,sega mi e najomilena na fox tv.
  grey's anatomy,
  reba
  ocajnite domacici se razbira
   
 15. Tracy

  Tracy Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  8
  Moja omilena serija e 24. Gi gledav site 7 sezoni, vo januari ke pocne osmata.pozzz
   
  На d.Darla му/ѝ се допаѓа ова.
 16. elisaveta35

  elisaveta35 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  5
  moze da ja gledas scrubs, mnogu dobra komedija isto i dexter - have fun
   
 17. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски
  Desperate Hausewives и Monk ке ги додадам инаку и другите што ги кажавте се супер...
   
 18. poison.ivy

  poison.ivy Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  406
  Допаѓања:
  198
  Очајни домаќинки најновата сезона (6-та, не таа шо иде на А1)
   
 19. ayla

  ayla Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  5
  Фрејзер и френдс ми се омилениии :) :)
   
 20. Elena941

  Elena941 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  4
  Lelel luge ovaa serija e zakon se vika FlashForward ja davaat na AXN tie sto imaat max tv garant ja imaat navistina e super a eve tie sto ja nemaat da ja gledaat na net. http://www.flashforwardepisodes.info/ inace se raboti za onesvestuvanje na cel svet so koe lugeto imaat vizija za odreden den sto ke se desi.i glavnitot lik se vpusta vo potraga da doznae sto vsusnost se desilo so onesvestuvanjeto i kako e mozno da se desi toa.serijava e super na AXN se imituva sekoja sabota vi preporacuvam da ja gledate pozz