Препорачајте интересна серија со кратка рецензија

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Sonce, 8 ноември 2009.

 1. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.925
  Допаѓања:
  3.415
  Сите го сакаат Рејмонд :D
   
 2. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  105
  Очајни домаќинки!
   
 3. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.925
  Допаѓања:
  3.415
  Ии ЦСИ заборавив да го спомнам :)
  И почнува на алфа мислам дека во 16:00 Живот интересна серија :)
   
 4. butterflyflower

  butterflyflower Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Дефинитивно Chuck :inlove: акциона комедија глумците се закон ако не сте ја гледале обавезно ѕирнете ја, јас се газам од смеење кога ја гледам :rofl:
  А инаку добри се и House M.D., Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Vampire diaries,Gossip Girls, Two and a Half mаn
  Можете да ги најдете на http://www.cucirca.com online или на http://torrentz.com/да ги симнете
   
  На d.Darla му/ѝ се допаѓа ова.
 5. angie

  angie Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  239
  Instant star на а1 ја даваат во 15 часот. Интересна е серијава али мора да признаам дека повеќе ја гледам заради актеров :) :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • 00tr00sy0.jpg
   00tr00sy0.jpg
   Големина на фајлот:
   17,6 KB
   Прегледи:
   153
 6. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.724
  Допаѓања:
  5.140
  married with children :D - нешто што не смее да се пропушти :rofl:
   
 7. GaGa-GirL

  GaGa-GirL Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  4
  ugly betty na foxlife i ocajni domakjinki isto :P
   
 8. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.467
  Dollhouse.

  Ако сте љубител на sci-fi серии, а веќе е завршена, има само две сезони. Одлична е! ;)
   
 9. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.351
 10. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.212
  Californication 1,2,3,4. so David Duchovny! Серијал во 4 сезони, еднаш ќе го загледаш и нема да можеш да престанеш! Јас една ноќ фатив една епизода на Hbo и потоа ги даваја сите со ред од 3тата сезона, таа иста ноќ и останав до 4 часот утрото за да ги изгледам сите! Малку комична и еротична серија... А глумецот... :$
   

  Прикачени фајлови:

  На shiningstar и d.Darla им се допаѓа ова.
 11. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  69
  "кога лисјата паѓаат" преубава серија со многу добра содржина :*
   
 12. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  105
  Два и пол мажи :D :D :D :D
   
  На d.Darla му/ѝ се допаѓа ова.
 13. ludacaa

  ludacaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  180
  the wampire Diaries -преубава тинеџерска серија....слична на twilight мора да ја гледате :) :)
   
 14. strangewoman

  strangewoman Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  693
  Допаѓања:
  238
  Grey's anatomy, dr House, CSI ;)
   
  На d.Darla му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Iva-Sliva

  Iva-Sliva Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  40
  се согласувам...

  исто така: Pretty little liars, Gossup girl. Flash forward, Drop dead diva, Cougar town...
   
 16. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.724
  Допаѓања:
  5.140
  Alo Alo
   
 17. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  11.068
  Допаѓања:
  16.539
  Пол:
  Женски
  Un Paso Adelante

  [​IMG]
   
  На angelce1, sweet-cherry и LivingGlam им се допаѓа ова.
 18. dzvezdicka

  dzvezdicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 март 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Препорачајте интересна серија

  ѓи заборавив (може се споменати): How i met your mother, House & Desperate Housevives. Njoy! ;) :*
   
 19. Glamour

  Glamour Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2010
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  42
  Препорачајте интересна серија

  Порано повеќето од сериите на Fox Life беа ептен интересни, ама и сега има уште неколку останати. Исто така ми се допаѓаат и Gossip Girl :)
   
 20. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.089
  Допаѓања:
  449
  Препорачајте интересна серија

  Gossip girl - моментално ми е најинтересна серија :$