1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Препорачајте место за....

Дискусија во 'Канта' започната од LadyR, 22 ноември 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  1.179
  Допаѓања:
  3.545
  Здраво! Темава ја отворив за да можеме да разменуваме мислења и совети за различни туристички места.

  Јас прва би прашала некој да ми препорачи некое место за Нова година кое би било супер за двајца (јас и дечко ми). Ако е во Македонија, нема проблем за превоз. А ако е во др земја добро е да има бус до таму.

  Ми здосади од Скопскиве кафани и дискотеки за Нова година. Сакам нешто помирно и поинтимно...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.