1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Препорачајте ми филм

Дискусија во 'Канта' започната од AzSxDc, 9 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AzSxDc

  AzSxDc Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  24
  девојки мноху сакам да гледам тинејџерски филмови како што се Mean Grils Pop Star и други такви
  ве молам ако знаете некој препорачајте ми. :D :*
  фала ви однапред ВеСакам :inlove:
   
 2. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  627
  Допаѓања:
  745
  Во оваа категорија се спомнати филмови од секој жанр.

  Разгледај ги темите - сигурно ќе најдеш некој.

  И, нема потреба од нова тема. ;)
   
 3. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.331
  Гледај го Pigs и смеј се :lol:
   
  На AzSxDc му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.