1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Препорачајте серија

Дискусија во 'Канта' започната од AngeliMakedonija, 19 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AngeliMakedonija

  AngeliMakedonija Активен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2013
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  13
  Ако има дупла тема, бришете ја оваа. Барав, но не најдов.
  Предложете некоја серија од овие жанрови: фантазија, драма, мистерија.
   
 2. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.680
  Допаѓања:
  51.759
  На AngeliMakedonija му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.