1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Препорачајте филм: Акција

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Lovely, 18 декември 2010.

 1. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски
  Препорачајте некоја добра акција, по можност со коли и трки... Фала однапред...
   
 2. yawn

  yawn Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  697
  Допаѓања:
  699
  Топло ти гп препорачувам ако си по автомобилските акции :D
   

  Прикачени фајлови:

  На Towelie му/ѝ се допаѓа ова.
 3. specificone

  specificone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  539
  Допаѓања:
  836
  [​IMG]

  fast and furious со Вин Дизел
   
 4. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  630
  Допаѓања:
  776
  Топло препорачувам :)

  [​IMG]
   
 5. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски
  Фала многу од овие 3 само fast and furious го немам гледано. А оние другите 2 се ТОП, можам слободно да кажам меѓу моите омилени.
   
 6. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  Топло препораувам и јас :)
  [​IMG]
   
 7. HeartlySmile

  HeartlySmile Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2011
  Пораки:
  160
  Допаѓања:
  50
  Salt -мене многу ми се допадна :)
   
 8. bibip

  bibip Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2011
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  101
  Transporter-eптен е добар и 1 и 2 дел
   
 9. innablood

  innablood Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  1.324
  Jonah Hex :up:
   
 10. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.481
  The marine;
  12 rounds;

  Не се со коли, но мене ми се допаднаа. :)
   
 11. glamour-lady

  glamour-lady Популарен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  775
  ретко гледам акциски филмови, но овој филм ми е еден од омилените филмови.. 10 пати го имам гледано и пак да го гледам нема да ми е досаден :)

  [​IMG]

  и акцискиве комедии се џеки чен се супер :D
  [​IMG]
   
 12. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.593
  Transporter, Taken, Mission Impossible I, II, III, Die Hard исто сите делови, Crank, Ronin, Hitman, Clear and present danger, The Expendables, Casino Royal, The Rock, Face / Off .

  И сите до еден се одлични и вреди да се изгледаат. :up: :up: :up:
   
  На Mr.Lover му/ѝ се допаѓа ова.
 13. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.300
  Ете ме со уште еден Француски:

  22 Bullets - L´Immortel | (2010) Jean Reno
  Го имам на другата тема исто така
  film-i-tv/francuska-i-evropska-filmska-umetnost-t5130/40.html#p457671
   
 14. Sandri4ka.S

  Sandri4ka.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  3
  не е баш со коли и трки, ама ете веќе ти е предложен, Taken е предобар филм, мора да се гледа :)
   
 15. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  од сите што сум ги гледала следниве ми се ама нај нај

  LAW ABIDING CITIZEN
  FAST FIVE
  TAKEN
  A MAN APART
  Transporter
  PUNISHER
  1от, а и 2от не е лош

  HITMAN

  Mене и серијалот Pамбо ми е одличен, ама нема кој не го глеал :D
   
  На Trendafilka му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Emma89

  Emma89 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  425
  Гледајте го со Николас Кејџ Drive Angry 3D и Unknown... вака малце понови се :)
   
 17. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.375
  Допаѓања:
  42.189
  Пол:
  Женски
  Еве еден понов што мене ме воодушеви...

  [​IMG]
   
 18. selly.gomez

  selly.gomez Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  42
  Долина на волците-Палестина (или Пакистан незнам точно како е)
   
 19. akita

  akita Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  24
 20. anuskaNESTLE

  anuskaNESTLE Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  1.979
  Допаѓања:
  7.104
  Не ми се верува, сите гледани :lol:

  Најдобрите акции со коли се секако Фаст Фјуриос сите 5 дела.
  А добра акција како акција е Salt, A man apart, Taken, From Paris with love, Wanted.
   
  На ludoto19 и Trendafilka им се допаѓа ова.