1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Препорачајте филм: Добра комедија

Дискусија во 'Канта' започната од Vikyy, 8 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Vikyy

  Vikyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Кажете некоја предобра комедија...
  За смеење до солзи.. :D
   
 2. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.198
  Допаѓања:
  8.431
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.