1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Препорачајте филм: трилер

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Mireto, 18 ноември 2009.

 1. Mireto

  Mireto Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2009
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  21
  Дај препорачајте некој интересен трилер... не можам да си најдам никако некој шо го немам гледано... изгледа ми се истрошија :lol: :lol: :lol:
   
 2. Mireto

  Mireto Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2009
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  21
  Најдов еден шо го немам гледано... сега го догледав пред малку. Гледајте го нема шанси да зажалите :worried:hock: :worried:hock: :worried:hock:
  „Butterfly on a Wheel“

  Кажете вие некој за утре да имам шо да гледам :lol: :lol: :lol:

  МОДЕРАТОР:
  Ве молиме користете го копчето „Редактирај“ наместо да испраќате две мислења едно по друго.
   
  На Ane-Goki1 и peperutka20 им се допаѓа ова.
 3. kate

  kate Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2009
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  28
  Fight Club - Многу добар филм и плус е со Brad Pitt. Дупло уживање :lol: :lol:
   
 4. emka

  emka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2009
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  12
  Lucky Number Slevin - топ е филмчето :) со Josh Hartnett и Bruce Willis. Се надевам ќе ви се допадне.
   
  На tallyweijl му/ѝ се допаѓа ова.
 5. soledad

  soledad Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  246
  пред некое време го гледав taken многу добар филм еден од најдобрите сто сум ги гледала
   
 6. kiki-riki

  kiki-riki Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  113
 7. suzence

  suzence Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
 8. suzence

  suzence Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Nova sum na sajtot i ne sum mn po forumite, no za filmovi :D Poz

  МОДЕРАТОР:
  Ве молиме користете го копчето „Редактирај“ наместо да испраќате две мислења едно по друго.
   
 9. brineta

  brineta Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  mislam deka duplicity so julia roberts e super. da go gledas ke te iznenadi kako se e zapletkano
   
 10. len4e

  len4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  57
  najdobar film e twilight sega ima i 2 i 3 prodolzenie,poise zanrovi vo nego,zakon!
   
 11. mmarija

  mmarija Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2009
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  32  Па не знам што имаш гледано затоа еве веб страна каде сигурно ќе најдеш нешто интересно ;) .
  http://www.imdb.com/

  поздрав
   
 12. Avatar

  Avatar Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  11
  Definitivno mnogu dobar film
   
 13. Avatar

  Avatar Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  11
  "Fracture" so Anthony Hopkins mnogu jak triler.ako go nemas gledano sega e momentot:P
   
  На figgiMK му/ѝ се допаѓа ова.
 14. TinaM25

  TinaM25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  229
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Женски
  има многу интересен трилер со џим кери, се вика ,,бројот 23,, Го препорачувам и филмот ,,21 грам,,-психолошки трилер.
   
 15. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.875
  Допаѓања:
  60.807
  Пол:
  Женски
  Lele go gledam twilight sea i znaci filmot e stvarno razocaruvacki. Akterite se ko retardirani i sto e so celata taa pudra? of lele znam deka ne treba da gledam film praven po kniga,filmot sekogas me razocaruva
   
  На elimkd и dolly.doll им се допаѓа ова.
 16. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  88
  Twilight mi e mene bas super i eden od omilenite filmovi a ti ocigledno ne si ja svatila fintata vo filmot pa zatoa ne ti s edopaga bidejki filmot dozivea vistinski uspeh izminatat godina :)
   
 17. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.875
  Допаѓања:
  60.807
  Пол:
  Женски
  Ne rekov jas nisto za fintata na filmot. Rekov deka ne mi se dopaga sminkata i kako akterite ne mozat da gi dolovat cuvstvata koi se opisani vo knigata,pa izgledaat ko retardirani. Twilight mi e edna od omilenite knigi,ama filmot ne go biva spored mene, ako tebe te bendisuva ok si e toa
   
  На SashaFierce му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Inola

  Inola Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  199
  Law Abiding Citizen со Gerard Butler, Јamie Foxx

  Не кажувам ништо, треба да се гледа :D
   
  На figgiMK му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Karma

  Karma Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  11
  Sublime.... Posle ovoj film izgubiv zelba da gledam filmovi bidejki spored mene nema da se napravi podobar film...
   
 20. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  506
  Не верувам дека некој гледал поубав филм од TAKEN.
   
  На peperutka20 му/ѝ се допаѓа ова.