Препорачајте филм: трилер

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Mireto, 18 ноември 2009.

 1. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  15.001
  Допаѓања:
  73.919
  Пол:
  Женски
  На macence85 и al-vik им се допаѓа ова.
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.753
 3. Fendi

  Fendi Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  4
   

  Прикачени фајлови:

 4. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.881
 5. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.881
  Eве уште еден од мене
   
 6. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.586
 7. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  9.130
  Пол:
  Женски
  When a stranger calls многу јак филм .
  Salt, Piranha, The unborn, Drag me to hell други не ми текнуваат ..
   
 8. poison.ivy

  poison.ivy Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  406
  Допаѓања:
  198
  Па добро, зошто го пишувате Twilight во тема каде што треба да се постираат трилер наслови? Па и Taken е акција, далеку е од трилер. Јас баш обожавам трилер филмчиња да гледам.
  Ги препорачувам:
  Gothika
  Perfect Stranger
  Fight Club
  Basic Instinct (постар е, ама добар)
  Disclosure (и овој исто е постар, и тој е добар)

  не ми текнуваат други, ако гледам некој деновиве што ќе импресионира ќе го пишам дефинитивно :)
   
 9. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  289
 10. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  15.001
  Допаѓања:
  73.919
  Пол:
  Женски
 11. lily-prune

  lily-prune Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  153
  Овој е многу добар.
   

  Прикачени фајлови:

 12. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.295
  На girl1985 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Incubus

  Incubus Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  8
  Seven- многу добар филм.
   
 14. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.848
  На Ema.Sk му/ѝ се допаѓа ова.
 15. katerina777

  katerina777 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  32
  messages deleted- супер трилер
   
 16. bibip

  bibip Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2011
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  100
  [​IMG]
  супер филм
   
  На Trendafilka му/ѝ се допаѓа ова.
 17. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  817
  White noise 1 i White noise 2.... :up:
   
 18. innablood

  innablood Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  1.321
  Frozen
  Exam
  Awake
  Peacock
   
 19. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.465
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На elimkd, wolf4e и sesilija им се допаѓа ова.
 20. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.349
  Допаѓања:
  17.246
  Пол:
  Женски
  Tres Metros Sobre El Sielo-Оние што го гледале знаат зошто 8)