1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Препорачајте филм: фантастика

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од selly.gomez, 26 ноември 2011.

 1. selly.gomez

  selly.gomez Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  42
  Многу сум по фантастикиве, па ајде ако знаете кажете некој филм ;) Ако е дупла темава канта :D
   
 2. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.594
  Препорачајте филм:фантастика

  Постар, но одличен филм - Dark City.
  Првиот дел на Matrix, потоа Minority Report, The Island, Equilibrium, Inception, 12 monkeys, Children of men, X-men...

  Кој било од овие е одличен.
  :)
   
  На selly.gomez му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Katerinceee

  Katerinceee Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Пол:
  Женски
  Oбожавам фантастични филмови.Најомилен фантастичен фил ми е Twilight.Тој е најубавиот филм кој сум го гледала во мојот живот.Има пет дела.Секој дел е убав,со совршени моменти.Има моменти на кој сум плачела,ама навистина многу добар филм.
   
 4. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  795
  Допаѓања:
  950
  Пол:
  Женски
  најдобар ❤️
   

  Прикачени фајлови:

  • image.jpeg
   image.jpeg
   Големина на фајлот:
   291,3 KB
   Прегледи:
   5