1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Препорачајте филм: хорор

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од magic, 8 декември 2009.

 1. magic

  magic Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  79
  Пол:
  Женски
  Некој нека препорача некој хорор... омилени ми беа порано, но одамна не сум гледала некој интересен, па ако знаете некој споделете го тука. Поздравче
   
  На MartinaSk му/ѝ се допаѓа ова.
 2. nonus

  nonus Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  2
  Paranormal Activity - Gledaj go dokolku si naviknata na horori...inace ne ti preporacuvam:):):):)Ne e horor ali e nesto nevozmozno i po moznost ako go gledas nemoj sama:) pozdrav....
   
  На Twinkles и VictoriaSecret им се допаѓа ова.
 3. ayla

  ayla Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  5
  28 weeks later - интересно е.. гаднооо е ... може да ти се допадне :D
   
 4. soledad

  soledad Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  251
  uninvated posledno go gledav interesen e
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  7.645
  Притаено зло со Мила Јовович :)
   
 6. PoisonGirl

  PoisonGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  1.424
  Пол:
  Женски
  final destination ne e bas horor ama mnogu e gaden
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 7. fairytale

  fairytale Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  24
  хаха баш е добар филмот..а и ти препорачувам обратно..САМА ДА ГО ГЛЕДАШ ..доза адреналин добро би дошла кога веќе сакаш хорори.. па и не е нешто страшен филмот... ;)
   
  На lusi17 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. fairytale

  fairytale Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  24
  Cradle Of Fear... дефинитивно интересно парче .. па посебно за љубителите на Cradle of Filth :)
   
  На Legadema му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Aphrodite

  Aphrodite Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  12
  Јас ти препорачувам филмови со вампири. Најдобри се !! XD
  Од неодамна го гледав "Interview with the vampire", не е нешто нарочито ( по мое мислење) ама многу е добар!
  Со Том Круз и Бред Пит е. А, во пакетот иде и Антонио Бандерас. :)

  Потоа, можеш да го гледаш и "Nosferatu", леле човече тоа е гадно и морбидно, и ако сакаш хорори, тогаш ова е тоа вистинското за тебе !! Многу ми е бизарно тоа, не можев да го догледам, според мене тоа е нешто стварно страшно.
  Инаку тоа е стар филм од 50тите (црно бело) , и не знам дали ќе ти се допадне. Ѕирни го.

  Поздрав4е,
  Ане :3
   
  На Sarah79811 и Legadema им се допаѓа ова.
 10. len4e

  len4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  60
  TWILIGHT 1 I 2
  ima izmesano poise zanrovi, horor, romansa,naucna fantastikabas sega izleze i 2roto prodolzenie new moon ostanav bez zdiv
   
 11. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  ako sakate tezok horor gledajte ja ,,Tamara,, ! drugo ne kazuvam nisto :)
   
  На Lallly му/ѝ се допаѓа ова.
 12. em4o

  em4o Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  2
  house of wax-mnogu e dobar ne znam dali si go gledala.pozdravce ;) ;) ;)
   
  На martine и Samara Morgan им се допаѓа ова.
 13. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  121
  The unborn -страва е филмот
   
  На Samara Morgan и tina.12 им се допаѓа ова.
 14. Taa

  Taa Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 декември 2009
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  69
  Wrong turn, messengers ;)
   
 15. sanja21

  sanja21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  i jas go imam gledano paranormalni aktivnosti i toa sama a sum vo vtoriot mesec od bremenosta taka da ne preporacuvam da go gledate sami ili nekoj so slabo srce stvarno e jezivo :o :o :o :o
   
 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  The Exorcism of Emily Rose и Queen of the Damned......
   
  На Daddy.girl и INSIDIOUS им се допаѓа ова.
 17. Inola

  Inola Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  203
  The Grudge (Клетва) 1,2 - јапонската верзија

  Hostel

  Ring 1,2

  Овие се постари, ама мене ми се многу добри
   
  На Legadema му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  значи овие јапонскиве филмови ми се мн мн морбидни. еднаш го гледав Окото и не можев да спијам после тоа.
   
 19. mjay-mjay

  mjay-mjay Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2009
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  16
  e Amityville vistinita prikazna ne go gledaj sama :D ili sedni so drustvo pa gi plasi :D
   
  На Boo.Boo му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  мислам дека го иам гледано тој. Шо се работеше во него?