Препорачајте филм: хорор

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од magic, 8 декември 2009.

 1. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  уффффффффф.......
  Кам аут, кам аут, верев'р ју ар. :lol: :lol:
   
 2. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.681
  Ах...овие позгодни се... ако не и најзгодни,а Бред Пит посебно .... мераци :lol: :lol:
   
 3. verica19

  verica19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2010
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  6
  bi vi go preporacala zombies!zombies!zombies! se iznasmeav koga go gledav :D
   
 4. LadyCroft

  LadyCroft Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  32
  Овој е исто еден од најгадните. Не знам како можат да глумат актериве со вакво сценарио од Родригез?!

  [​IMG]
   
 5. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.681
  Јака нога... сакам и ја една ваква :lol: :lol: :lol:
   
 6. LadyCroft

  LadyCroft Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  32
  а да се договориме за две? не ќе е лошо :lol:
   
 7. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.681
  Може може уште поубаво 2 :lol:
   
 8. Iki.Olsen

  Iki.Olsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  114
  АКо си љубителка на филмови посебно хорори нема и баш да ти се допадне не е страшен ...
   
 9. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.681
  Повеќе се гадни отколку страшни :mrgreen:
   
 10. LadyCroft

  LadyCroft Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  32
  ако сте љубители на научно-фантастилен хорор би ви го препорачала Alien vs. Predator, гледајте го првиот дел поинтересен е, не би ви го препорачала и продолжението, бидејќи е разочарувачки...барем според мене :Down:

  [​IMG]
   
 11. maserkaTA

  maserkaTA Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2010
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  4
  Огледало...Пила...уфффф, баш хорор филмови... :o
   
 12. lolitaa

  lolitaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  80
  Леле гледам тука сте препорачале многу :) баш ќе испробам некој ама стварно сакам да се уплашам некој со паранормални работи таквите ме плашат,а паранормал активити го гледав и стварно се разочарав, на моменти и се уплашив али стварно не испадна тоа што очекувавме со другарка ми :lol:
   
 13. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  169
  Навистина се преплашив кога го гледав филмот Пила т.е. кога ги гледав сите негови делови :D
   
 14. LadyCroft

  LadyCroft Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  32
  не е лош...

  [​IMG]
   
 15. sanjicc

  sanjicc Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2009
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  2
  Ако сте го гледале ПИЛА и ако ве исплашил, тогаш сигурно ќе ви се допадне и THE COLLECTOR, исто така од режисерот на ПИЛА ама дефинитивно многу подобар! :up:
   
 16. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  1.089
  Пол:
  Женски
  Не знам дали веќе има предлог за овој филм : „ Масакрот со моторна пила во Тексас “ , закон е :)
   
 17. Blackberry

  Blackberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2010
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  13
  Не е баш хорор онака е softcore ама гаден е Sweeney Todd со Johny Deep е иначе и......и тоа :lol:
   
 18. anije

  anije Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  38
  Не бе нонус сама во 3 саат навечер го гледав. И си се смешкав апсолутно ништо не ме исплаши :^) :D Чудно нели? :hai: :P
   
 19. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.681
  Абе паранормал ич не е страшен... Очекував да биде којзнае што... како го правеа... ова... ништо :D
   
 20. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.117
  Допаѓања:
  4.867
  neznam dali nekoj go preporacal do sea no jas bi vi go preporacala Egzorcizmot na Emili Rouz mene mn. mi se dopaga :) jas obozavam hororcinja :)