Препорачајте филм: хорор

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од magic, 8 декември 2009.

 1. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.675
  Пол:
  Женски
  the shutter- морам да го гледам!
  сега ќе барам да го симнам, ме заинтересиравте со коментарите.
   
 2. N.E.87

  N.E.87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  270
  Допаѓања:
  12
  Цело време читам и скоро сите филмови ги имам гледано,многу повеке сакам да гледам трилери отколку хорори накако повеке ми се интересни :) Еве не го сретнав никаде филмот Identity мене мн ми се допадна иако го имам гледано неколку пати :) .
  Иначе синока го гледав Red rose и ставарно ми се допадна.Сите што сакате добар хорор-трилер ОБАВЕЗНО да го погледнете.
  Поздравче
   
  На Pretty Woman и girl1985 им се допаѓа ова.
 3. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  31
  Vecer na sitel vo 21:50 imate goror film .. jas ke go gledam :) .. ete toj vi go preporacuvam :lol: :lol:
   
 4. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.351
  Кој хорор ќе го даваат?
   
 5. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  878
  Допаѓања:
  264
  Мрачни води на сител Must be seen :)
   
 6. Inola

  Inola Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  183
 7. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  31
  dada lonla taka se vikase filmot :)
   
 8. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.100
  Допаѓања:
  37.561
  nine dead го имам глеано, не е лошо филмче, но сепак еден обид на емитација на SAW... а 2от го немам глеано, но го ставам на листа да го погледнам :D
   
 9. parisheroinstars

  parisheroinstars Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  25
  баш е онака хорор, или и за тие со послабо срце? :D
   
 10. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.100
  Допаѓања:
  37.561
  blood night- the legend of mary hachet
  кој сака крвишта, масакри, урбани легенди филмов е за него :D
   

  Прикачени фајлови:

  • mary.jpg
   mary.jpg
   Големина на фајлот:
   8,2 KB
   Прегледи:
   103
 11. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.100
  Допаѓања:
  37.561
  Кој хорор ќе го даваат?[/quote]
  Мрачни води на сител Must be seen :)[/quote]

  баш е онака хорор, или и за тие со послабо срце? :D[/quote]
  мене другарка ми ми кажа дека бил тапа филмов, ама јас пак сакам да го глеам :rofl:
   
 12. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.924
  Допаѓања:
  3.411
  "Мрачни води" според мене може да се стави во хорор филмови.Не го догледав до крај,но затоа сега цело време се вртам да не има некој зад мене :lol:
   
 13. parisheroinstars

  parisheroinstars Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  25
  ова Мрачни Води не ми е баш за хорор.. :^)
   
 14. sexy.vampire.girl

  sexy.vampire.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  1
  сакаш хорор еве ти еден гледај го погрешно свртување-ќор сокак страшен филм со човекојадци блак! :puke: но убав е како хорор ќе ти се допадне [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 15. sexy.vampire.girl

  sexy.vampire.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  1
  a исто така и црна вода е убав хорор
  [​IMG][​IMG]
   
 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
 17. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.100
  Допаѓања:
  37.561
  да да да јапонската е боље каде каде :D
   
 18. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  297
  [​IMG]
   
  На ElenaRisteska му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
  House of wax, малку постар филм со Парис Хилтон, ама според мене вреди да се гледа.
  [​IMG]
   
 20. anima

  anima Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  266
  [​IMG]
  Mnogu dobar film