1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пресметување на бодови за средно училиште

Дискусија во 'Образование' започната од Elsaa, 1 јули 2017.

 1. Elsaa

  Elsaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2017
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  Здраво,не сретнав ваква тема па затоа ја отворив..
  Ако некој знае како се пресметуваат бодовите за во средно училиште нека пише..

  Ако има ваква тема слободно заклучете ја!:angel: