Преспав (Телма)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Jason123, 28 октомври 2016.

 1. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  2.678
  Допаѓања:
  42.046
  Ако може да признаам, иам една тајна. Коста кога ќе е љубоморен за Ула многу секси ми изглеа :tmi::D
  Ќе одам да го барам, да го манијачам на фб :drunk:
   
 2. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  4.672
  Допаѓања:
  73.981
  Пол:
  Женски


  Талат и инспекторот Томе :rofl:
   
  На Viktorijaaa5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Miss666

  Miss666 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  1.045
  Допаѓања:
  2.320
  Пол:
  Женски
  Почнаа да ја даваат првата сезона на МТВ во 21.15.
  Вчера беше првата епизода, ама катастрофална, втората сезона им е многу подобра.
  Ќе видиме како ќе се одвива третата..
   
 4. Aneta92

  Aneta92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2016
  Пораки:
  527
  Допаѓања:
  2.787
  Пол:
  Женски
  Некој да не знае кај можам првата сезона да ја најдам? На јутјуб ја нема.
   
 5. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.380
  Допаѓања:
  43.567
  Пол:
  Машки
  Ги има на јутуб ама не сите епизоди.А не знам кај може да ги најдеш на друго место
   
  На Aneta92 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. cimparka

  cimparka Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2018
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  935
  Пол:
  Женски
  И јас ги барав, но само 4 епизоди се прикачени, а ги нема на друго место и се се спремам да и пишам на фб страната
   
  На Aneta92 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  711
  Допаѓања:
  457
  Пол:
  Машки
  Ги имаше на една страна на маил ру, јас ги гледав таму, ама ги избришале, страницата не постои
   
 8. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  449
  Пол:
  Женски
  decki Prespav e najdobrata serija vo Makedonija
  Btw gi imate da gi sledite na Instagram , Facebook i Youtube
   
 9. Miss666

  Miss666 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  1.045
  Допаѓања:
  2.320
  Пол:
  Женски
  Ја следите новата сезона на Преспав? Направиле големи измени, очекував продолжение на втората па полека да ги менуваат работите, они малце убрзале али океј, се јаде некако. Не ми се уклапа некако бугаркава, не знам зашо. Може е уште рано после две епизоди, али ето. И позицијата на Јелена не ми се свиѓа, многу нелогично е напраено. Од драчевчанка шо забушава на работа, баш она се погодила да се знае со бугаркава па шефица.. Ноу, ноу.. Таљат и Томе легендарни, фала богу нив што не ми ги расипале :)
   
  На Aneta92 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  449
  Пол:
  Женски
 11. Marche12

  Marche12 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2018
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  59
  Пол:
  Машки
  Faleshe vakva serija od Makedonija

  Se nadevam na megunaroden uspeh ne samo vo Makedonija poshto vekje e uspeana tuka

  Napred Prespav
   
  На Ana3567 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Ava.84

  Ava.84 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2015
  Пораки:
  1.693
  Допаѓања:
  18.110
  Пол:
  Женски
  Шегите се за политичките настани во мк и не би биле интересни за некој странец.

  Инаку посмешна и поинтересна македонска серија немам гледано.Едвај чекам нови епизоди на јутуб
   
 13. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  449
  Пол:
  Женски
  mozhat da se smeat na drugo primer na talat na tome i na kosta eve ... ne e se politika ima i zivotni zafrkancii ne politicki
   
  На Ava.84 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. afrodita94

  afrodita94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  513
  Талат омилен:rofl::rofl:
   
  На Ana3567 и Miss666 им се допаѓа ова.
 15. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  449
  Пол:
  Женски
 16. Girly90

  Girly90 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 септември 2013
  Пораки:
  548
  Допаѓања:
  1.026
  Пол:
  Женски
  каде да ја најдам прва сезона? на јутуб само 4 епизоди има :( толку ја нејќев серијава, тотално несмешна ми беше, но веројатно ја немав загледано, кога го видов Талат - крај. Со мм обавезно пред спиење ја гледаме. Страшно ме нервира смеењето во позадина.
   
 17. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  711
  Допаѓања:
  457
  Пол:
  Машки
  Ја нема првата сезона никаде, се шпекулира дека по завршетокот на третава сезона ќе ги стават на youtube
  Инаку, го нема Талат во првата сезона

  И мене ме нервираше тоа смеењето во позадина, но се навикнав со The big bang theory, и не е толку лошо
   
 18. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.076
  Допаѓања:
  17.128
  Пол:
  Женски
  Почнав интензивно да ја гледам од почеток на Јутјуб.Интересна е.
   
 19. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  449
  Пол:
  Женски
 20. L.i.n.a.a

  L.i.n.a.a Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  581
  Допаѓања:
  532
  Пол:
  Женски
  На Ana3567 и ЕденЧлен им се допаѓа ова.