1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Престој во училиштето

Дискусија во 'Дете' започната од macencef, 21 ноември 2019.

 1. macencef

  macencef Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  2.015
  Допаѓања:
  2.969
  Пол:
  Женски
  Дали има некој на Фемина чие дете е во престојот во Елпида во Битола?