1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Претепано 2 годишно бебе

Дискусија во 'Канта' започната од hellocity, 11 август 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. hellocity

  hellocity Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  2.730
  Допаѓања:
  5.802
  Пол:
  Женски
  Што мислите за оваа вест која што ја потресе јавноста, таткото што го натепал своето бебе и што завршило вов болница? До кога со овие бизарни работи?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.