1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Претскажување на идината

Дискусија во 'Канта' започната од trendafil1, 4 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. trendafil1

  trendafil1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 септември 2011
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  20
  Ме интересира дали може познавате во Скопје а ако знаете и во влае,карпош,ѓорче некој што гледа на карти,рака...и дали имате некои такви искуства?
   
 2. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.022
  А зошто мораш да одиш да ти ја предвидат иднината?Ке ти кажат нешто а на крај ке се нервираш цело време.Не сум од Скопје ама кажувам од искуство на пријателка која беше да и ја предвидат.Ко прво ништо не и беше погодено(ама додека да сфатиш дека било се лага)второ и кажаа една работа која не се случи но таа цело време минуваше низ тежок период
  и кажаа дека за рок од 2 месеци ке загине во сообракајна незгода
  еве помина година дена и ништо.И ко трето џабе пари ке фрлаш,денес секој може да ти гата.Ама ти си знаеш :)

  Едит:13 години си имала |(
   
  На WildCherry му/ѝ се допаѓа ова.
 3. trendafil1

  trendafil1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 септември 2011
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  20
  Не е за мене, само сакав да помогнам, ама нема врска тоа е твое мислење ке чекам некој што ке ми одговори на прашањето
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.937
  Допаѓања:
  66.101
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.