1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Префлање во СМУГС "Панче Караѓозов"

Дискусија во 'Канта' започната од IvanovaAnce, 4 август 2017.

?

Кој смер во средно медицинско би го одбрале?

 1. Медицинска сестра

  1 глас(а)
  100,0%
 2. Забен техничар

  0 глас(а)
  0,0%
 3. Фармацевски лабораториски техничар

  0 глас(а)
  0,0%
 4. Медицински лабораториски техничар

  0 глас(а)
  0,0%
 5. Физиотарапевтски техничар

  0 глас(а)
  0,0%
 6. Болничар

  0 глас(а)
  0,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. IvanovaAnce

  IvanovaAnce Активен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2017
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  154
  Пол:
  Женски
  Здраво дечки!
  Отворив нова тема со цел да напишете оние кои сте се запишале во некое средно во другите градови или во Скопје,а сакате да се префлите во СМУГС "Панче Караѓозов" во Скопје?
  Доколку има некои таков нека ми пише.
  Еве јас да кажам за мене запишана сум средно медицинско "Јован Калаузи" во Битола,но сакам да се префлам во Скопје.
  Или пак, кажете ми искуство оние кои што сте се префлале во Скопје.

  П.С:Ако има ваква тема слободно избришете ја.
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  34.552
  Пол:
  Женски
  Пред некој ден имаше отворено иста ваква тема, ти кажав дека е дупла и ти дадов линк од другата тема. Пред некој ден видов дека истово прашање си го поставила во соодветната тема.

  Оваа тема ќе оди во канта.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.