1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Префрлање пари онлајн во Халк банка

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од KidA, 16 септември 2020.

 1. KidA

  KidA Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 април 2014
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  993
  Дали некој ја користи апликацијата или вебсајтот на халкбанк за префрлање средства на друга трансакциска сметка (на физичко лице)? Дали е тоа воопшто возможно?
  Во апликацијата никаде ништо такво не можам да најдам, има само за плаќање сметки, кредити итн..
  357E0583-DE43-4CCD-89D0-F31221DEA4E9.jpeg
   
 2. ForeverYoung

  ForeverYoung Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  645
  Допаѓања:
  1.889
  Во делот на "Плаќања" имаш опција да пополниш налог...
   
  На KidA му/ѝ се допаѓа ова.
 3. strelec231992

  strelec231992 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2014
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  290
  Со ПП30 се префрлаат средства на друга трансакциска на физичко лице.
   
  На Alex.T и KidA им се допаѓа ова.
 4. СуперДевојка

  СуперДевојка Популарен член

  Се зачлени на:
  28 март 2017
  Пораки:
  2.849
  Допаѓања:
  17.190
  Пол:
  Женски
  Треба прво да креираш шаблон и после да плаќаш.
   
  На KidA му/ѝ се допаѓа ова.
 5. KidA

  KidA Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 април 2014
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  993
  фала, да, тоа е тоа што ми требаше! не знаев дека така се вика (не живеам тука)
   
  На strelec231992 му/ѝ се допаѓа ова.