1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прељубници/Балканска Превара.

Дискусија во 'Канта' започната од Butterfly15, 12 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Butterfly15

  Butterfly15 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2010
  Пораки:
  1.145
  Допаѓања:
  2.620
  Изреволтирана од емисиите Прељубници и Балканска Превара што ги емитуваат на Канал 5, решив да отворам тема. Што се однесува до мене, некако овие емисии ми изгледаат многу не реално и сите случки што ги емитуваат се претерано невистинити. Добро, еве можам да издвојам неколку епизоди од емисијава што можеби се вистински, но тоа е во мал број.И тоа што поставуваат камери во домовите на луѓето, тоа е нарушување на приватноста. Никој не сака да го снимаат што прави по дома. Во една епизода што гледав, бремена жена дознава дека нејзиниот сопруг ја изневерува веќе подолго време и жената ќе го изгубеше детето поради тој шок што го доживеа. Исто така, во друга епизода и тоа во Македонија, една девојка е опседната со мртов дечко и замислува како неговиот брат(на мртвиот) е всушност тој и го изневерува сопругот со него. Колку вие верувате во оваа емисија и дали мислите дека е добро организирана емисијата?

  http://www.youtube.com/watch?v=Z40cO9N- ... re=related
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.