1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Приватна практика (Private practice)2007-

Дискусија во 'Канта' започната од mona.s, 19 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  153
  Сите кои ја гледаат анатомијата на Греј со сигурност ке ја засакаат оваа серија која што е од истот продуцент и е на ABC телевизијата.Познатата Адисон жената на Дерек отакако ке си замине од Сиател ке дојде во Лос Анџелес и ке работи во оваа практика. Серијата е медицинска драма,
  Улоги: Kate Walsh, Tim Daly, Audra McDonald, Paul Adelstein.
  [mod-dupla:331tzvax][/mod-dupla:331tzvax]
   

  Прикачени фајлови:

 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.684
  Допаѓања:
  64.980
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.