1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Приватни часови - статистика

Дискусија во 'Образование' започната од Shopa.holic, 26 април 2012.

 1. Shopa.holic

  Shopa.holic Активен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2012
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  12
  Би ве замолила ако знаете некој/а ефикасен/а проф. по статистика...
  Најдов броеви од повеќе ама сакам да слушнам некое лично мислење и искуство затоа што не сакам да ми биде фрлање на пари.
  Сум била и на приватни часови по математика ама мислам дека ми беа само трошење на време и пари :/...
  :)
   
 2. aqvarius

  aqvarius Активен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  sto ti e tesko statiska ?
   
 3. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.548
  Ти треба са во средно или за на факултет? А зошто не пробаш сама убаво да ги пререшиш задачите или до некоја школска/колешка? Не се толку тешки се си е според формула и само да си замениш
   
 4. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.842
  Според годините, најверојатно ти треба за факултет. Јас одев кај Марика, ама ич не бев задоволна. Не ми објаснуваше добро и сакаше само да ми ги земе парите. За Анка сигурно си слушнала сите ја фалат, а исто доста добар е и Баже. Најдобро е да одиш кај професор што веќе е проверен, немој кај некој најден од оглас. Не знаеш како објаснува и дали ќе ти се погоди.
   
 5. Shopa.holic

  Shopa.holic Активен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2012
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  12
  Да , за на факултет...
  Не сум економски, туку фармација и имаме статистика сега ...
  Професорот си е ок и супер си објаснува ама асистентот е друга приказна.
  Не е само заменување по формула и лесно онака - ни дава некои зафркнати текстуални задачи и сето тоа.

  За Анка сум слушнала, исто така и за некоја Слаѓана - Црниче живеела мн добра била ама немам број од неа и не можам да најдам :| .
  А од Анка дали имаш број и дали си била кај неа?
  Фала :)
   
 6. SanjaSanja85

  SanjaSanja85 Нов член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво феминки

  За часови по статистка би Ви препорачала да одите кај Игор.Јас одев и така го спремив испитот.Еве негово бројче 077552508.