1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Приватни часови

Дискусија во 'Образование' започната од 1324, 7 март 2019.

 1. 1324

  1324 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  4
  Учам на факултетот за електротехника и информациски технологии и ми треба помош за приватен професор по физика. Дали познавате некој што држи часови освен проф. Споменка? Фала ви многу :)
   
 2. grincx123

  grincx123 Нов член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2020
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  дали некој знае да дава некој приватни часови по хистологија и хемија????
   
 3. Moni_____

  Moni_____ Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2018
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  59
  Пол:
  Женски
  Некој да не знае добар професор по хемија што одржува приватни часови?
   
 4. FireGirl7

  FireGirl7 Нов член

  Се зачлени на:
  25 август 2023
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Дали знаете некој што дава приватни на средно електро?